Adobe Flash Player uaktualnienie dziwny błąd

Witam. Mam oto taki problem.Używam Mozilli i zaktualizowałem Flash Playera do najnowszej wersji no i pojawił się problem. Na niektórych stronach filmiki przestały działać pomimo że mam zainstalowanego Flash Playera najnowszą wersję czyli 10.1.102.64 , ale jest jedno ale jak wchodzę na tą stronkę http://www.adobe.com/software/flash/about/ to pokazuje mi że mam wersję 9,0,28,0. Nawet jak odinstalowałem Flash Playera Przeczyściłem rejestr CCleaner i Argente registry cleaner to nadal pokazuje że mam wersję 9,0,28,0. Problem występuje także w IE i Opera. Reinstalacja Mozilli, Flash Playera, Microsoft Silverlight, Adobe Shockwave Player oraz Java nie pomogła. Wszystkie te programy odinstalowywałem jak i instalowałem za pomocą Revo Uninstaller Pro.

http://translate.google.pl/translate?u= … =&ie=UTF-8

Następnie pobierz instalator ze strony ADOBE i zainstaluj go.

Uaktualnij też Shockwave Player

Dziękuję za zainteresowanie ale chyba już sobie poradziłem z tym problemem a walczyłem z tym od wczoraj. Rozwiązanie częściowe znalazłem na tej stronie http://mozillapl.org/forum/viewtopic.php?t=40241, a dlaczego częściowe, no bo w operze nadal problem występuje, podpowiedź opery jest taka że muszę zainstalować Microsoft Silverlight ,a zainstalowany jest :? , a co się tyczy IE to też nie działa ale problem tkwi chyba w tym że nie zainstalowałem Flash Player Activex bo tenże program jest odpowiedzialny za odtwarzanie filmików na stronkach w tej przeglądarce. Ale że ja nie używam IE to sobie to daruję, z opery też w zasadzie nie korzystam ale zastanawia mnie dlaczego opera sugeruje instalację Silverlight skoro mam ten program zainstalowany. Może że to opera portable #-o ? Ale czyżby to miało jakieś znaczenie? Jeśli ktoś miał by jakieś logiczne wytłumaczenie tego faktu, to prosił bym o odpowiedź.

Opera, F12 -> włącz obsługę wtyczek , ptaszek jest ?

Jest. Wyświetla się komunikat: Niestety przeglądarka z której korzystasz nie daje możliwości poprawej instalacji programu potrzebnego do poprawnego wyświetlania strony oraz odtworzenia filmu. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.

Tu Ci działa : http://www.silverlight.net/showcase/

Na tej stronce też nie działa. :frowning: