Adobe premiere

Adobe Premiere już działa (no, czasem mu coś odbije, ale to chyba każdy program tak ma). To na pewno nie jest DEMO ani nic takiego… Tylko coś mnie jeszcze niepokoi - czasem na pulpicie pojawiają się trzy skróty, których wcale nie chce i nie są to żadne z moich programów… Może to też jakiś virusowato podobny???

Szkode że nie napisałeś ich nazwy.

Narazie nic się nie pokazuje… Może te wstrętne skróty się usunęły? Napisze ich nazwy, jak się pokażą… Adobe Premiere właściwie działa, tylko filmy, które nim robię BARDZO źle działają - obraz nie nadąża za dźwiękiem! Nie znacie jakiś kodeków, czy czegoś takiego? Jeszcze jedno… Nie wiecie co to jest ASPIENUM.VXD? Kidey włączam komputer pojawia się komunikat, że nie mam tego pliku… To wogóle ważny plik?

ASPIENUM.VXD >>>sterownik ASPI . Od nagrywarki

http://www.cdrinfo.pl/cdr/artykuly/aspi/aspi.php

http://www.agavk.p9.pl/strony/aspi.php

Zostałam odcięta od internetu przez całe Święta! To wszystko przez jakiegoś robaka, którego nie umiał usunąć nawet informatyk :frowning: . Narazie musiałam pozbyć się Adobe Premiere. Mój komp ma internet, ale wciąż mam spore z nim kłopoty. Już nie ma Aspienum, więc bardzo dziękuje za pomoc. Mam jeszcze jedno pytanie, pozwólcie, że zamieszczę w tym temacie…

Pojawia mi się komunikat :

Runtime Error! Program: C:\Windows\EXPLORER.EXE abnormal program termination.

Naciskam OK i cały komp się zawiesza! Tak jest zawsze! Macie jakąś radę? :?

Kup oryginalne oprogramowanie!

Szczerze mówiąc to nie rozumiem… Jakie oprogramowanie? Nigdy czegoś takiego w moim komputerze takiego komunikatu nie było, a ja nic nie zmieniałam ostatnio. Powiedz przynajmniej DLACZEGO tak się dzieje?

To dalej go masz ??? Jesli tak to taki błąd będzie wyskakiwać dalej.

To znaczy po wyjściu informatyka ktoś przeinstalował mi system… ale jak widzę nie wiele to pomogło :frowning:

Niech ten " ktoś " podmieni Ci teraz EXPLORER.EXE z płyty. Albo instalować system jeszcze raz z odłaczonym kabelkiem od internetu.

Dzięki… Jutro mój ukochany ,KTOŚ" spróbuje to naprawić. Ja nie wiem, czemu nawet kiedy nie miałam internetu mój komp się psuł. Wiecie coś o Windows XP?? Czy jest lepszy niż 98? I jakie ma wady? Właśnie ten sobie kupię następny :smiley: