Adobe Reader 6 - czy można go jakoś używać na Windows 7 :)


(sla17) #1

Witam,

mam takie pytanie - czy jest jakiś sposób na używanie Adobe Readera 6 pod Windows 7 Home Premium? Chciałem używać tego właśnie programu w tej wersji, bo żadnego problemu z nim nie mam, wersja używana przez jeszcze dużo osób, wersje wyższe są mulaste, FoxitReader odpada, a z PDF X-Change Viewer czy jak to się zwie chciałbym używać no w ostateczności, gdyby AR6 nie dało rady.

Dlaczego twierdzę, że nie działa? Otóż, po instalacji i uruchomieniu wyskakuje dosyć rozbudowane okienko (szczerze mówiąc nawet nie wiem o czym ono mówi, bo od razu wciskam Uruchom program... :x :oops: :x :oops: :oops: Robię tak, bo gdy widzę "wyszukaj rozwiązania online" wiem, że nic mi nie pomoże :smiley: ), a gdy chcę otworzyć dokument to czarny robi się... mocno brązowo-żółty-zielono... nie wiem, ważne że trzeba się namęczyć, żeby coś odczytać. Opcje typu drukuj/zaznacz także są w tym samym, nieczytelnym kolorze. Gdy wcisnę drukuj, drukarka wyrzuca strony w prawidłowych kolorach.

Jakieś pomysły :wink:? Ja wysiadam :slight_smile:

Pozdrawiam!


(Spam) #2

To jest antyk. Nie tyle chodzi o to, że stary, ale niebezpieczny dla komputera. Dokumenty PDF często pochodzą z różnych źródeł i mogą być szkodliwe.


(majcovsky) #3

A sprawdzałeś może Adobe Reader X 10.1?


(Johny) #4

To jest tak,jakbyś używał w tych czasach IE6,niby działa,ale nie do końca,oprócz Adobe Acrobat 10 możesz wypróbować Foxit Readera


(system) #5

Sprawdź ten masz wersje i32 i 64

http://www.dobreprogramy.pl/Nitro-PDF-R ... 18444.html


(MaRa) #6

Jak komputer pociągnie Windows 7, to i z Adobe Readerem 10.1 bez problemu da sobie radę, program będzie płynnie chodził. Tylko czasem trzeba zdefragmentować dysk, bo jak się pliki programu rozproszą na dysku, to i 30 sekund potrafi startować, ale normalnie natychmiast się uruchamia.