Adobe Reader 8.0 PL - problem z plikiem Polish.msi


(Lukaszp92) #1

Mam problem z programem Adobe Reader 8.0 PL. Niedawno miałem wersję 7.0.5 PL, wyszukałem nową wersję Adobe i postanowiłem starą usunąć. Chyba źle coś się usunęło i teraz nie działa Adobe w ogóle. Gdy instaluję nową wersję 8.0 PL to pojawia mi się coś takiego:

fa3c5b78f6f0815c.png

Bardzo zależy, abyście mi pomogli ze względu na to, że jak wiecie bardzo dużo rzeczy jest zapisanych w tym formacie.


(system) #2

Chciałem delikatnie nadmienić, że istnieje alternatywa dla tego programu. Mniej integrujacy się z systemem i znacznie szybciej działający.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=33&id=1332


(Lukaszp92) #3

Wolałbym, aby ten program działał mi poprawnie. Kto wie jak ten problem rozwiązać?


(goomish) #4

Spróbuj użyć Windows Installer Cleanup aby usunąć pozostałości po poprzedniej instalacji AcrobatReadera i dopiero potem zainstaluj nowszą.

Ewentualnie możesz przedtem ręcznie pousuwać pliki kojarzące się z Acrobatem (folder programu, podfolder Windows\Installer itp, itd) ale rób to ostrożnie, najlepiej tworząc wcześniej punkt przywracania systemu. Na wszelki wypadek, gdyby coś poszło nie tak :).


(system) #5

(Lukaszp92) #6

Dzięki bardzo :slight_smile: Pomogło. Możecie zamykać. Jeszcze tylko małe sprostowanie. Screen zrobiłem kiedy instalowałem inne wersje - akurat trafiło na najnowszą, ale moim celem było zainstalowanie 8.0 PL.