Adobe Reader X zwiecha

witam,

próbuje otworzyć i przeczytać pdf Chipa 04/11 w AR X 10.1 o ile samo otwieranie idzie dobrze - otwiera bez problemów , o tyle czytanie jest praktycznie nie możliwe , gdyż przy przechodzeniu do nast. strony (przewijanie myszka, klawiatura, strzałką- bez różnicy) AR zawiesza sie całkowicie ( brak odpowiedzi) , gdy kliknę na niego lub spróbuje przesunąć stronę zawiesza a sie kompletnie- bialy ekran- co powoduje jedynie możliwe działanie - wyłączenie programu .Nie jest zależne od rodzaju podejmowanych przeze mnie działań bo efekt mam zawsze ten sam.

Ściągnąłem plika z innej lokalizacji- bez zmian, przeinstalowałem program na czysto- to samo, ściągnąłem wszystkie oferowane aktualizacje ( do 10.1) nic sie nie zmienia.

Sprawdziłem sam plik - jest OK.

Co robic by przeczytać PDF, zależy mi na tym bo jest ciekawy materiał ktory mnie w nim interesuje i chciałbym go przeczytać. Dodam, ze inne otwiera normalnie, ale sam plik jest w porządku, z reszta ściągany kilkakrotnie z rożnych miejsc.

Jesli ktos chce mogę go podpiąć pod temat, tak jak mam na dysku.

może spróbuj poużywać na Foxit Reader?

Problem występuję tylko z tym dokumentem czy wszystkie pliki pdf zachowują się podobnie?

Wole jednak AR.

Problem wystepuje z tym plikiem, ale chcialbym zaznaczyc (jak juz pisalem wczesniej)jest on pobierany kilkukrotnie z roznych lokazlizacji, wiec powinien byc ok, ale do konca nie mam tu pewnosci.