Adobe Shockwave ciągle crashuje na Comodo Dragon win 8.1 64

(_D_@_N_!_0_) #1

Witam,

Mam problem z przeglądarką comodo dragon a dokładniej ciągle crashuje mi wtyczka adobe Shockwave przy korzystaniu z wyszukiwarki (wszystkie filmy i flash aplikacje, reklamy poza youtubem). Czy wie ktoś czym jest to związane? Czy ktoś może polecić jakąś bezpieczną wyszukiwarkę typu dragon?

Wersja Windows: 8.1 64 bity

Wersja Comodo Dragon 36.1.1.21

(phx84lbn) #2

Moim skromnym zdaniem:

1. Comodo Dragon - jest przeglądarką, która mogła być dobra, ale przestała być rozwijana. Wprawdzie pojawiły się produkty w stylu Chromium by Comodo czy chociażby ostatnio Chromodo, ale wielu fanów po prostu odwróciło się od tych produktów.

2. Spróbuj zainstalować najnowszy Shockwave - choć spotkałem się z opinią, że jest to już komponent przestarzały, gdyż jest instalowany z każdym najnowszym Flashem. Innymi słowy: samodzielna instalacja ShockWave traci po prostu sens.

3. Youtube się nie tnie gdyż w przypadku problemów z Flashem filmy lecą po HTML5.

4. Uwaga czysto teoretyczna: Comodo Dragon jest przeglądarką nie wuszukiwarką.

Porady:

• Wywal Comodo Dragona. Jeśli zależy Ci na przeglądarce z możliwością instalacji USB/Portable to spróbuj OPERY albo chociażby Chromium.

• Wywal Shockwave i zainstaluj najnowsze wersje Flasha. Komponenty Shockwave dostaniesz i tak.

(_D_@_N_!_0_) #3

Tylko że ja nie mam nawet zainstalowanego adobre shockwave na komputerze :confused:

post-74138-0-17541900-1423330791_thumb.j