Adres DLS nie oppowiada

Witam.

Mam oto taki problem że mimo że mam połączenie internetowe to internetu nie mam,pisze mi że adres DNS nie odpowiada.

Szukałem po internecie i wiem, że problem pojawia sie wielokrotnie, jednak u wszystkich był to problem z routerem, a ja nie mam routera. Dodam, że mam internet radiówke i połaczenie normalnie kablem.DODAM ŻE ANTENA 2,4 GHZ SYSTEM WINDOWS 7

Ustaw sobie ręcznie adres serwera DNS na 8.8.8.8 - jak to zrobić

Popraw tytuł bo wpisałeś tam DLS zamiast DNS

Jeżeli radiówka jest podpinana kablem to gdzieś po drodze musi być Access Point i to prawdopodobnie z nim jest problem. Jednak jeżeli komputer zgłasza problem z dns to możesz sprawdzić najpierw czy Twój komputer ma w ogóle skonfigurowany jakikolwiek dns. Wpisz w cmd ipconfig /all i sprawdź adresy dns, potem spróbuj je spingować, jeżeli odpowiadają to spróbuj zresetować kartę sieciową w systemie, a jeżeli to nie pomoże to naprawa połączenia sieciowego. Jeżeli to nie da rezultatu musisz sprawdzić najpierw czy pingują niezależne dnsy od Googla lub Opendns i odpowiednio zmienić ustawienia połączenia sieciowego. Wiem, że troche to skomplikowane, ale skłaniałbym się ku sprawdzeniu aktualnej konfiguracji i temu dlaczego nie działa DNS.