Aero glass - nie ma!


(Jane Vicodin) #1

Ehmm..witam, mam nadzieje że pomoże mi ktos...mam viste ale nie mam schematu AERO nawet w opcjach zmiany schematu! mam viste home premium, 2GB ram ,4 2,40 Ghz, Grafika 512 MB daje link coś co mnie dziwi..obrazek nr 2...Jak włączyc aero? pomożecie ? ^^

A moze jakis sterownik nie zainstalowany skoro pisze wydajnosc pulpitu aero dla Windows - 1.0 O-o

dziwna sprawa...

POzdrawiam i czekam na odp :slight_smile:


(Jane Vicodin) #2

PODAŁA jestem dziewczyną :stuck_out_tongue: nie wiem dokładnie ale wiem ze ati, znalazłam chyba przyczynę, coś w menedzerze urząden na kompie było że jest problem ze sterownikami.. spróbuje zainstalowac.. moze cos da..


(Jane Vicodin) #3

nie widze zeby on był na viste... boję się pobierac od kilku dni programow nie kompatybilnych z vistą... ostatnio pobrałam alkohola i komp sie zawiesił i bum...reinstalka..


(Grzegorz Ch) #4

Asiulka Way^^ , reinstaluj lub zainstaluj poprawnie sterowniki do ATI, oczywiście pod warunkiem, że masz taką kartę graficzną.


(Jane Vicodin) #5

Już zainstalowałam sterowniki do ATI

Dzięki za podpowiedzie ^^ :*:*

Można zamknąć temat :smiley:


(Kryniczan) #6

Oszukiwane indexu wydajności

Zaraz po instalacji systemu Vista przeprowadza test wydajności systemu. Na jego podstawie decyduje, czy interfejs Aero zostanie uaktywniony. Posiadacze mniej wydajnych maszyn mogą w prosty sposób oszukać index poprzez modyfikację pewnego pliku.

W katalogu: *C:\Windows\Performance\WinSAT\DataStore *znajduje się plik w formacie XML. Można go otworzyć za pomocą systemowego notatnika. Jeżeli znajduję się tam kilka plików to pod uwagę należy brać najnowszy (oczywiście wcześniej należy zrobić jego kopie bezpieczeństwa!), a resztę usunąć.

Następnie w pliku należy odszukać następujący ciąg znaków:

3.1

4.5

4.7

4.6

4.9

3.1

3.9

5.2

i w miejscach określających zdobyte punkty wstawić ręcznie dowolne wartości z zakresu 1.0 do 6.0. Zapisujemy zmiany i gotowe. Ja mam takie wartości wpisane jak tutaj widzisz i wszystko działa. Ale zanim zrobisz to, co tutaj zostało opisane, to upewnij się, że masz zainstalowane sterowniki do grafiki.