Aero glass - nie ma!

Ehmm…witam, mam nadzieje że pomoże mi ktos…mam viste ale nie mam schematu AERO nawet w opcjach zmiany schematu! mam viste home premium, 2GB ram ,4 2,40 Ghz, Grafika 512 MB daje link coś co mnie dziwi…obrazek nr 2…Jak włączyc aero? pomożecie ? ^^

A moze jakis sterownik nie zainstalowany skoro pisze wydajnosc pulpitu aero dla Windows - 1.0 O-o

dziwna sprawa…

POzdrawiam i czekam na odp :slight_smile:

http://i32.tinypic.com/2nc1dly.jpg

http://i31.tinypic.com/sv5uex.jpg

PODAŁA jestem dziewczyną :stuck_out_tongue: nie wiem dokładnie ale wiem ze ati, znalazłam chyba przyczynę, coś w menedzerze urząden na kompie było że jest problem ze sterownikami… spróbuje zainstalowac… moze cos da…

nie widze zeby on był na viste… boję się pobierac od kilku dni programow nie kompatybilnych z vistą… ostatnio pobrałam alkohola i komp sie zawiesił i bum…reinstalka…

Asiulka Way^^ , reinstaluj lub zainstaluj poprawnie sterowniki do ATI, oczywiście pod warunkiem, że masz taką kartę graficzną.

Już zainstalowałam sterowniki do ATI

Dzięki za podpowiedzie ^^ :*:*

Można zamknąć temat :smiley:

Oszukiwane indexu wydajności

Zaraz po instalacji systemu Vista przeprowadza test wydajności systemu. Na jego podstawie decyduje, czy interfejs Aero zostanie uaktywniony. Posiadacze mniej wydajnych maszyn mogą w prosty sposób oszukać index poprzez modyfikację pewnego pliku.

W katalogu: *C:\Windows\Performance\WinSAT\DataStore *znajduje się plik w formacie XML. Można go otworzyć za pomocą systemowego notatnika. Jeżeli znajduję się tam kilka plików to pod uwagę należy brać najnowszy (oczywiście wcześniej należy zrobić jego kopie bezpieczeństwa!), a resztę usunąć.

Następnie w pliku należy odszukać następujący ciąg znaków:

3.1

4.5

4.7

4.6

4.9

3.1

3.9

5.2

i w miejscach określających zdobyte punkty wstawić ręcznie dowolne wartości z zakresu 1.0 do 6.0. Zapisujemy zmiany i gotowe. Ja mam takie wartości wpisane jak tutaj widzisz i wszystko działa. Ale zanim zrobisz to, co tutaj zostało opisane, to upewnij się, że masz zainstalowane sterowniki do grafiki.