Aero na słabszym komputerze

Witam.

Czy istnieje możliwość uruchomienia Aero na słabszym komputerze kosztem nawet utraty wyajności?

Mój komputer to: P4 1,5 GHz, 512 RAM, GF 5500 FX 128 RAM.

Wiem, że Vista automatycznie wyłącza Aero gdy komputer wg. systemu nie spełnia wymagań do komfortowej pracy z tym systemem graficznym. Może jednak ktoś wie czy i jeśli tak to jak ręcznie włączyć Aero Glass.

Pozdrawiam

miver

Ja instalowałem Viste na słabszej karcie od twojej (GeForce FX 5200 128MB)

i Aero działało bez problemu. Ale gdy zainstalowałem stery od karty graficznej, efektu aero juz nie dało się włączyć. :wink:

Ja nie instalowałem żadnych sterów do karty pod Vistą. Ale może problem leży w ilości RAMu (512MB)?

Ja też miałem 512Mb.

Wydaje mi się ze to wina procesora.

Ja miałem Semprona 2600+ i tak moim zdaniem był za słaby :stuck_out_tongue:

Wymgania na Aero Glass co do procka do 1GHz więc nie o to chodzi.

Ale odbiegamy od tematu, którym jest obejście automatycznej deatywacji Aero… Wie ktoś jak to zrobić?

Złączono Posty : 30.01.2007 (Wto) 12:48

Częściowo rozwiązałem swój problem. Jednak włączyłem jedynie Aero a nie Aero Glass. To jednak dziwne, że nie mogłem włączyć Glass. Mam kartę z WDDM. Proszę o pomoc…

Włączyłem zwykłe Aero korzystając z http://vista.dobreprogramy.pl/index.php?dz=8&a=121

Aero na słabszym komputerze, kartach graficznych - Są to też sposoby do starszych buildów

Ja posiadam wersję RTM - na stronie którą podałeś są sposoby tylko na starsze buildy. Zna ktoś sposób na wersję RTM?