Aero Peek dla Windows XP/Vista

Witam, poszukuję alternatywy Aero Peek z Windows 7 dla Windows XP/Vista. Było o tym wspomniane na Lifehackerze (post), ale download zdaje się być zdezaktualizowany. Być może ktoś jest w stanie udostępnić ten program albo wskazać coś w zamian.

Z góry dzięki :wink:

Powiem ci, że specjalnie ściągałem tego Areo Peeka dla XP (po długim czasie ściągania (bo musiałem jeszcze ściągnąć .NET Frameworka 3.5)) moja mina przybrała wyraz właśnie taki: O_o

Przez tą aplikację można jedynie zobaczyć (po kliknięciu ikonki w tray’u) swój pulpit i otworzone przezroczyste (niestety nie wygląda to tak fajnie jak na 7) okienka. Imho totalny bezsens. Na W7 to rzeczywiście było przydatne. Po najechaniu na ikone okienka w taskbarze elgeancko waszystko robiło sie przezroczyste prócz tego okienka.

Tyle ode mnie ;]

Jeśli po przeczytaniu tego nadal chcesz mieć ten program to wsytarczyło wpisać w google aeropeek.zip O_o

trzymaj tu pierwszy link wpisany w google http://w19.easy-share.com/1903139830.html ;]

Pozdrawiam

a ja mam alternatywę i jest o niebo lepsza niż ten lipny aeropeek.

winexpose (mały darmowy programik dający ci efekt expose z mac os x) można w nim dość sporo skonfigurować chodzi pod xp i vistą w siódemce zapewne tez bo to przecież zmodyfikowana vista

(na filmiku niestety przycina ale u mnie śmiga jak ta lala ja dodatkowo zmniejszyłem czas animacji żeby okienka układaly się szybciej)

w porównaniu z tym klonem expose z mac’a to ten syf z siódemki się chowa (jeżeli chodzi o funkcjonalność siódemki to microshit się nie popisał ciągle stare nudne rozwiązania aero peek to nic innego jak podgląd z visty wzbogacony o krzyżyk zamykania i może coś tam jeszcze, zmienili pare bajerów jak usunięcie paska dokującego do widżetów, ale przecierz nawet w viscie dało się widżety na pulpit wyciągnąć więc żadna nowość, jedyne co mi się podoba to te przeciąganie okien do rogów ekranu ALE takie cudo możemy mieć już teraz na viście i na xp za pomocą małego programiku i to chyba tylko ta jedna rzecz jest innowacją bo reszta to za przeroszeniem stare gów*o w nowym sreberku )