Aerobiczne Szóstki Weidera- pare pytań

Witam. Jak w temacie może ktoś z was tego już próbował, ob ja jestem po 1 dniu :slight_smile:

1 Pytanie. Czy jak robię na płaskim podłożu ćwiczenie to czy mogę dać sobie pod pupę cieńką poduszkę ?

2 Pytanie. Widziałem na googlach i na YouTube jak wyglądają brzuszki po i przed wykonaniem a6w, i czy ja oni to pokazują to napinają wtedy mieśnie czy tylko pokazują bez żadnego wysiłku?

Ja robiłem do 18 dnia, bo potem był sylwester itp… trochę nie byłem w stanie i powiem szczerze, że co nie co było widać.

Złóż sobie kocyk na kilka razy, i cały się połóż na tym kocu. Lepsze to niż poduszka.

Ofc, że napinają :wink:

ok thx :stuck_out_tongue: ::::WESOŁYCH ŚWIĄT:::: :smiley:

Hej :smiley: Ja Ci powiem tak ze robiłem w X i XI ta szóstkę potem mi rzepka wyskoczyła i teraz robię od nowa :slight_smile: Jestem na 18 dniu i powiem CI ze efekty są. Wyraźnie czuć ze mięśnie staja się bardziej mocne tylko dwie bardzo ważne rzeczy odnośnie tych ćwiczeń. Po pierwsze musisz je robić dokładnie i koniecznie codziennie. Po drugie bardzo ważne jest prawidłowe ich wykonanie styl i te 3 sekundy przytrzymania. po trzecie ( :))

ja proponowałbym najpierw zrobić abs a potem a6w

ja tam codziennie daje serie po 200 brzuszków. potem zakładam na nózki obciążniki 1kg kłade się na ziemi i podnoszę nogi do góry ze 40 razy. A na sam koniec skipy też z ciężarkami :d

To musisz robić złe skłony. Wiesz, niektórzy mogą ci powiedzieć na siłowni że i po pare setek zrobią, ale co z tego że pomachają tułowiem. Najlepiej to dowiedzieć się jak robić je dokładniej i wtedy 20-30 w jednej serii to wysyłek

Pozdrawiam, Wesołych świąt :slight_smile: