AG Neovo f-417 - pieniądz, pieniądz, pieniądz

Witam ponownie!

Nie dam sobie uciąć paznokci, że dział prawidłowy, ale zaryzykuję (i proszę o poprawienie, w razie czego - dzięki :wink: ).

Ale do rzeczy: od dłuższego czasu u mnie na półce stoi monitor AG Neovo f-417 (http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Przeglad_paneli_LCD_17__AG_Neovo_F-417-1561.html). Jako że aktualnie posiadam większą sztukę, a i tak najczęściej korzystam z laptopa, który monitor posida wbudowany, postanowiłem monitor sprzedać. Znalazłem już nawet potencjalnego kupca, ale nie mam zielonego pojęcia za ile taki model mógłbym sprzedać DZIŚ.

Jeśli ktoś jest zorientowany w temacie, to będę wdzięczny za podanie jego przybilżonej wartości. Jeśli chodzi o poprawkę ze względu na stan sprzętu, postaram się jej dokonać sam, choć sugestie mile widziane (2 piksele nie wyświetlające czerni i kabel, który niestety wymaga dobrego ułożenia, aby w ogóle przewodził).

I wiem, że kroci na tym nie zarobię, szczególnie biorąc pod uwagę stan monitora, ale teraz liczy się dla mnie każdy grosz :wink:

Z góry dziękuję :smiley:

Gdyby nie te usterki stówa byłaby pewna a tak to musisz jeszcze zejść :confused: