Age of Empires 3

Jak myślicie czy nowa wersja gry Age of Empires 3 okaze sie bąbą roku 2005 ?? :slight_smile:

dla mnie, nie. gra zapewne bedzie miala zajefajne wymagania - a do tego bedzie w 3D, a age of empires straci urok.

szkoda ze w 3D :frowning:

tak szkoda. Gra straci swój klimat :frowning:

Ja myślę że może być fajną gierką zobaczymy jak wyjdzie. :slight_smile:

no ze w 3D to ja nie wiem na 100% ale tak sie domyslam. teraz wszystko zalezy od efektow itp, poza tym nie cierpie grac w RTSy z ruchoma, obraotowa kamera. a age of empires to moim dzieciom wmusze! :twisted: :twisted:

Age of Empires to Klasyk :slight_smile:

nie klasyk to Heroes 3!!

Command & Conquer tez mialo swoj urok w 2d :wink:

Naprawde w/g mnie najlepsza strategia na PC.

Ale jakby nie patrzec to Generals tez nie jest taki zly.

Tym bardziej ze jest zapowiadana kolejna czesc C&C ( nieoficjalnie ).

Czekam bo uwielbiam wszystkie C&C ( od pierwszej czesci az po Zero Hour…na kolejne czekam :slight_smile: )

Ale my mówimy o AOE 8)

Wiem…ale byl watek o przeniesieniu na 3d.

A C&C mial to samo.Wiec sie wypowiedzialem co sadze o przenoszeniu na grafike 3d.

GTA tez zostalo przeniesione na 3d i dzisiaj bije rekordy na calym swiecie !!

Oto mi chodzilo :wink:

W sumie o przeniesieniu GTA na 3d to sie niedziwię, w końcu samochody strzelanie itp. Ale mam pewne obawy czy przeniesienie tak kultowej gry jaką jest AOE będzie dobrym pomysłem. Miejmy nadzieje że tak :smiley: :smiley:

Już Age of Wonders (jak by nie było znakomity następna AoE) był w 3D - nie widzę problemu. Gra będzie fajerwerkiem możliwości graficznych. Ciekaw byłbym jak będzie z grywalnością, gdyby nie to, że panowie z Ensemble z każdą produkcją udowadniają, że wiedzą co to dobra, miodna gra. Czekam z niecierpliwością na jej premierę (druga połowa 2005, jak obecnie podają twórcy).

W C&C Generals tez nie najgozej sie gra :lol: Co prawda ta gra a AoE to jak ogien i woda ale jest git! :slight_smile: A pzoa tym to nie ma se jak zagrac w Cossacks, ale pewnie i tak duzo ludzi pojedzie po tej grze :stuck_out_tongue: Pozdro dla wszystkich fanow Strategii! :slight_smile:

STRATEGIE.W.3D.TO.GLUPOTA :smiley:

Dla mnie też, nie ma to jak widok z góry

ps. Sprawdź czy ci sie Caps nie zaciął :smiley:

stranded: gumowe kalosze są do bani! Tylko jakoś znajdują odbiorców. Podobnie jak strategie 3D (AoE3, W40k:DoW,…). Więcej się na ten temat nie wypowiem, bo z wiatrakami nie zamierzam walczyć.

SIN: krótko: tak. :slight_smile: Ale uważam, że cena sklepowa zbyt duża. Za pół roku, jak stanieje: the must have.

Ja też wole z góry

zgadzam sie Age of Empires w 3D straci urok. wystarczyloby poprawic sztuzna inteligencje ibardziej rzobudowac gre a grafika moze byc taka sma 2D tylko ze ladniejsza.

Polecam rowniez jesli ktos lubi stare dobre AoE, do zainwestowania w gre pod tytulem Star Wars: Battleground

W grze interfejs jest prawie taki sam jak w AoE.

A gra sie rownie dobrze co w AoE