Age of empires II na win2000 nowy klopot

czy da sie grac w age of empires II na winnie 2000 profesionalu?bo ja jak ja zainstaluje i uruchamiam potem to mi wyskakuje wiadomosc ze program wykonal zla operacje i zostanie zamkniety przez system.jak instalowalem gg7 i chcialem je uruchomic to tez za pierwszym razem tak mi sie pokazalo ale potem po restarcie dzialalo juz normalnie.

hej cos jest nie tak bo fifa 2000 tez mi nie chce dzialac tak samo jak to aofeII.wyskakuje identyczny blad.czy to mozliwe zeby byla to wina kerio?bo to sie dziej od kad uzywam wina2000prof i kerio

Zainstaluj patcha i zobacz :arrow: http://www.gamershell.com/download_4069.shtml

hej nic nie dal ten patch.dalej to samo sie dzieje.wyskakuje blad ze program wygenerowal bledy i zostanie zamkniety przez system uruchom program ponownie.na win98 mi ta gra chodzila bez problemu.myslalem ze to wina kerio ale ustawilem tam regulke zeby dopuszczal wszystko co do pilku uruchamiajacego gre i dalej to samo sie dzieje.

hm coś mi się zdaje ze sobie nie pograsz na win2000 gra dość leciwa jest wiec… Próbowałeś reinstal gry?

tak probowalem juz kilka razy.porazka ja uwielbiam ta gre.

ja tez chcałem sobie popykać ale ze mam XP to nic z tego.

ale z twoim sprzetem bedziesz sobie mogl popykac w age of empires III a ja to nie bardzo

Złączono Posta : 18.10.2005 (Wto) 16:56

pojawil sie nowy klopot patrzcie na pierwsza wiadomosc tam dolaczylem

moze odinstaluj kerio i zobacz.

no raczej tak :wink:

hej no cos jest nie tak bo odinstalowalem kerio i dalej mi blad wyskakuje przy tych grach.na win 2000 prof wydaje mi sie ze powinna chodzic fifa2000 napewno.instalowalem tez F12000 i to samo wyskakuje.co ciekawe zainstalowalem heroes of might and magic i mi chodzi normalnie.

Złączono Posta : 23.10.2005 (Nie) 22:15

hej nio to ma ktos jakis pomysl na te klopoty?