Agent asxa


(Kkkkowalski) #1

Witam wszystkich. Miałem pewien problem z winem. Pojawiło mi się tydzień temu kilka trojanów w systemie. Kasperky mi to wykrył i skasował. Jednak miałem pewne efekty uboczne. Pojawiał mi się błąd podczas wchodzenia na drugą partycje

recycled\boot.com nie jest prawidłową aplikacją systemu win.32. Jednak tego samego dnia zniknął. Do tego wszysktiego zauważyłem, że co chwila zrywa mi net. Na początku myśląłem, że to przypadek, ale to się powtarzało non stop. Nie mogłem zaktualizować kasperskiego jak również nie mogłem już ściągać innych rzeczy. Jednak sam net w miare działał i pozwalał mi chodzić po stronach. Postawiłem nowy system bo mówię, że już dawno tego nie robiłem więc się przyda.

Jednak jakie byłe moje ździwienie gdy go uruchomiłem gdy chciałem wejść na drugą partycję, a ponownie komunikat recycled\boot.com nie jest prawidłową aplikacją systemu win.32.. Za chwilę pojawił mi się on też gdy chciałem wejść na partycje C z winem.

Więc użyłem tym razem combo-fix. Przesyłam teraz z niego log plus log z hijack . Proszę o informację czy mam już czysty system czy jednak coś mi tam jeszcze siedzi?

Z góry dziękuje

log z combohttp://wklejto.pl/19801

log z hijack http://wklejto.pl/19802


(huber2t) #2

fix w hiajckthis

usuń ręcznie folder C:\Qoobox , usuń instalkę Combofix z dysku.

Przeczyść system Ccleanerem

Wykonaj optymalizację autostartu

Wyłącz i włącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach. Instrukcja

Przeskanuj obszar całego komputera http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html Daj raport z niego na forum

lub

Dr.WEB CureIt!


(Kkkkowalski) #3

Przeskanowałem kasperskim, ale nie online tylko zwykłym.

http://wklejto.pl/19920


(Kambor4) #4

Z folderu "System Volume Information" usuniesz poprzez chwilowe wyłączenie "Przywracania Systemu":

To wszystko.

=============

K.