Agnitum Outpost Firewall

Może ktoś wie, jeżeli korzysta, co można zrobić jeśli przepuściłem przez przypadek cóś, czego nie powinienem przepuścić. Bo na samej liście przepuszczonych można zmienić tylko widok.

He??? Nie wiem o co Ci chodzi tak do końca ani jaka wersję programu posiadasz, ale to przykład na mojej Pro:

Options -> Application -> prowoklik na aplikację i wybierasz Always Trust lub Block albo modyfikujesz Rules

tyle że oprócz aplikacji są jeszcze numery które chcą się z tobą połączyć i ja niechcący zatwierdziłem kilka

To usuń te numery tak jakbyś usówał program który przepuściłes :!:

A widziałeś kiedykolwiek ten program? Sam się ciebie pyta czy przepuścić czy nie i mam taki problem, że przepóściłem i nie wiem gdzie mógłbym zablokować ten numer teraz bo jak blokować aplikacje to wiem.

Paranoise, zawsze tak jest, że ktoś chce się połączyć za pomocą jakiejś aplikacji. Jeśli przepuściłeś na stałe jedno ip, znajduje się ona na liście ‘Partially allowed applications’, wtedy prawoklik, modify rules, wybierasz regułę, którą utworzyłeś, modify, widzisz ip, remove i koniec.

Poza tym, cały czas piszę jak to się je w wersji Pro, bo Ty cały czas nie napisałeś jaką posiadasz.

Co wcisnąłeś gdy program pytał Cię czy puścić dany numer? Którą opcję wybrałeś? Allow once? Allow all activities?

mało znany. proponuje zmiane na Kerio lub Sygate http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=55

z twojego zdania wynika że tylko ten firewall pyta się o przepuszczenie danego pakietu lub nie :? no a oczywiście chyba każdego firewalla zadaniem jest informowanie użytkownikach o nadchodzących pakietach

Czy chodzi o to rtru7vf.th.jpg i ostatnia regule :?: