AGP Aperture Size

Jak jest dla mnie optymalna wartość AGP Aperture Size ? Max to 512 ale nie wiem czy to nie za dużo… Mój sprzęt to Radeon HD2600 PRO 512MB DDR2 (mocno podkręcony) , procesor AMD Athlon XP 1800+ (podkręcony do 2,1 GHz) , 2,25 GB RAM DDR i płyta główna EPoX-8RDA3+ Trochę poczytałem o tym ustawieniu w BIOSie ale nadal nie jestem pewny optymalnej wartości :slight_smile: Dodam , że nie obrabiam żadnych , a tym bardziej dużych obrazów , a jedynie gram w gry ^^

LastNPC7 , nazwij proszę temat konkretnie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

Jeden raz zauważyłem istotną różnicę, zwiększenie rozmiary do 128 odblokowało większy horyzont w jakimś symulatorze. Na pewno 128 nie zaszkodzi.

Zwykle w poradnikach na temat biosu zaleca się ustawienie w tym miejscu połowy wielkości pamięci karty czyli w twoim przypadku przy 512MB pamięci zalecanym ustawieniem będzie 256MB.

No tak… teraz każdy podbija i obniża wielkość :confused:

Dodane 27.07.2010 (Wt) 1:24

Mam jeszcze jedno pytanie :slight_smile: Czy istnieje coś takiego jak PCI Aperture Size ? Bo w tym roku zmieniam sprzęt i wole być przygotowany :stuck_out_tongue: