AGP = Grafika zintegrowana z płytą główną?

Słyszałem że zintegrowana grafika w płytach głównych równa się wydajności kart graficznych na złącze AGP.Czy to prawda chodzi o porównanie np. ATI radeon 9600 czy podobnych.Bo mam mały dylemat.Jeżeli jakaś płyta główna jest szybsza od AGP to podajcie nazwę.

Ale co jak bedziesz mial zintegrowana tak jak ja popelnilem blad … to potem w niektórych kompach niemozesz wymienic nic… znaczy karty muzycznej grafy .i sieciowej… znaczy w moim przypadku tak bylo

Wiesz,jeżeli bym kupił zintegrowańca to za jakiś rok kupił bym kartę taką dobrą,jeżeli można by było

4tak ale w zintegrowanych w niektórych przeypadkach niemasz slotów na karty itp…

No przecież wiem :slight_smile: tylko chodzi o to czy opłacz się to robić czy kupić jakąś kartę AGP

zależy jakie masz części i fundusze…

ale na AGP nie opłaca się nic kupować, a i te płyty główne ze zintegrowaną grafiką są kiepskie wydajnościowo…

Ale może jest jakiś lepszy zintegrowaniec od np. 9550 128mb który odpali część gier jak na Radeonie 9550 :P.NP.Czy zintegrowaniec Nvidia 6800 może konkurować z 6600GT ?

im nowszy chipset tym lepsza integra [jeśli jest], np teraz można dostać od AMD integre HD3200, napewno jest lepszy od radeona 9550… ale nie ma co z nim konkurować, bo tu jest wszystko inne [socket, chipset, port grafiki, typy pamięci]

takie porównania są bezsensowne bo można znaleźć wiele różnych odpowiedników kart graficznych…

a integra nvidii 6800 vs. 6600GT… tu też jest wiele możliwości [pamięci, AGP czy PCI-E…] ale 6600GT na DDR3 będzie pewnie lepsze…

Aaahaaaaaaaaaaaa :smiley: a podasz mi jakąś płytę główną (dosyć tanią) która ma HD3200 i żeby można było płytę główną wmontować później jakąś dobrą grafikę

P.S Zapo0mniałem że ma być pod procesor AMD

a masz już procesor??

a mówiłem o tej płycie

Teraz mam Semprona 2800+ ale przy nowej płycie głównej zastosuję AMD Athlon X2 5000+ bo tani i dobry

i do tego pewnie trzeba Ci ramu i zasilacza [przynajmniej… ;)]

powiedz jakie budżety masz [planujesz mieć] i coś się dobierze to tej płyty i procka, jeśli starczy pieniędzy to można kupić coś na intelu [i polecam zakup wszystkiego po świętach, teraz ceny są olbrzymie, ta płyta główna wczoraj była tańsza o 2 zł… ceny rosną przed świętami]

Jak pójdzie na zasilce 300W to bedę zadowolony a ram to kupię se 2GB za 100zł :slight_smile:

P.SWięc tak budżet do 500zł :smiley: mało ale chyba wystarczy a zasilacz jest od obudowy Logic standardowy 300W

nie pójdzie to na zasiłce 300W, bo pewnie jakiś no name… powiedz jakie fundusze na zasilacz a z ramu to 2x1GB Goodram DDR2 jak za te pieniądze…

Budżet 500zł na wszystko :slight_smile: ok jak nie odpali to weżme jakiegoś Modecoma MC350 :lol:

radzę nie odpalać nawet… bo dym pójdzie i tyle…

kup tego modecoma, lecz lepiej wszystko po świętach, teraz może być problem z utrzymaniem się w 500zł, a po świętach to stanieje… i może się uda :stuck_out_tongue:

Mam takie głupie pytanie : Czy na tej płycie głównej co podałeś pójdzie NFS:PS i TDU ?

pytanie jest na tyle śmiałe, że nie wiem.

pewnie by poszło, ale detale i płynność nie będą szokujące.

Aha,dzięki.Ważne żeby chodziło :smiley:

Szczerze? Sam właśnie kupiłem tą płytę główną, chcesz to zdam relacje jak tylko przyślą :wink: