Agp?

Właśnie zainstalowałem sobie everesta. No i tak sobie przeglądam i natknąłem się na coś takiego:

agpss7mk.th.jpg

Z tego, co pisze na opakowaniu moja karta pracuje pod AGPx8…

Ostatnio dokładałem pamięci RAM, czy może mieć to coś z tym wspólnego, czy też everest się myli? Istnieje jakiś inny sposób aby sprawdzić agp?

Wgraj najnowsze stery do płyty głównej lub do AGP i będzie dobrze.

zobacz to:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 1czone+agp

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 1czone+agp

zobacz w BIOS czy masz ustawione na maxa

AGPx8 zakladka Chipset Features

Wielkie dzięki JN i Duchu. Wgrałem stery i wszystko jest ok. Jeszcze raz dzięki :).

Tak naprawdę pochwały należą się Wam obu. A co? Raz się żyje :wink:

Złączono Posta : 06.07.2005 (Sro) 21:07

Mam jeszcze jedno pytanie: po instalacji sterowników na dysku C: został mi folder nVidia. Wydaje mi się, że są ta pliki tymczasowe, wykorzytywane przy instalacji i już niepotrzebne:

screen1iz.th.jpg

Czy mogę je bezpiecznie usunąć, żeby nie zajmowały niepotrzebnie miejsca na dysku?

W związku z tym że nie jestem pewien.

Zrób tak,przekopiuj cały ten folder na inną partycję, a ten skasuj.

Restart kompa i sprawdź wszystko,jak dobrze to usuń też ten skopiowany.

Jakby podawał system komunikaty że cos nie tak trzeba folder przekopiować na swoje miejsce i musi być.

Jeśli już masz go zostawić, to najlepiej zostawić go tam, gdzie jest. A przyda Ci się jedynie, gdy będziesz chciał instalować na nowo sterowniki - wtedy masz je na miejscu, gdyż to jest zwyczajny instalator tychże sterowników. Drugi moment, kiedy ten folder będzie niezbędny to “Naprawa systemu z płyty instalacyjnej XPeka”. Na sam koniec tego procesu system bedzie instalował automatycznie na nowo sterowniki do różnego sprzętu. A zapisaną w rejestrze ścieżką do sterowników do k. graficznej jest właśnie ten folder.

Myślę, że zgadnienie opisałem wystarczajaco :wink:

ja jestem pewien :lol:

zagorskid możesz to wywalić bez żadnych konsekwencji, dlatego, że

powstają gdy otwierasz paczkę sterownika ściągniętego z sieci :slight_smile: po instalacji do kosza 8)

Everest pokazał ci aktualną szybkość AGP, ta szybkość się zwiększy gdy będzie potrzebna. W sterownika można ustawić stałą szybkość AGP (będzie wtedy cały czas taka sama)