Ah te telefony


(Pinio150) #1

Hejka ja chciałbym tak na luzioe pośmiać się z mojego niszczęscia ponieważ 21 czerwca oddałem swój telefon SE W800i do naprawy ponieważ zresetowałem telefon i do tej pory czyli do dnia 27.07.2006 jeszcze go nie otrzymałem i ma być on podobno (na bank)02.08.2006 czy taka sytuacja was by nie śmieszyła a zarazem nie denerwowała? bo ja teraz musze jeżdzić na noki 3310 :evil: :twisted: no człowieka potrafi krew zalać! ale cóz! czekam na odpowiedzi i komentarze wobec takiego postępowania servisu! :o 8) :lol: :shock: =P~


(Suporttechniczny) #2

a no to jakiś kijowy serwis :slight_smile: :twisted:


(M a x) #3

Dodam tylko jedno zdanie - Dlatego nie wybrałem SonyEricksona mam Nokie i świety spokoj z serwisami - Co do serwisu poczytaj dokładnie regulamin gwarancji , z tego co wiem jeżeli częśc wymaga sprowadzenia czas oczekiwania moze sie przedłużyć i są na wygranej stopie.


(fiesta) #4

A czy ktoś kazał Ci się nim bawić ??

Pretensje możesz mieć do siebie.

Teraz jest okres urlopowy, serwisant też człowiek i odpoczynek mu się należy 8)


(:: MARIO ::) #5

Sam se zepsułeś, samemu se trzabylo naprawić :slight_smile:

btw: se hyh


(Moolek) #6

jesli oddales do serwisu sony ericssona to jesli Ci nie naprawia po 21 dniach masz prawo sie ubiegac o nowy telefon


(Thomansinho) #7

Ja miałem podobnie rok temu ze Ziebensem C65, czekałem całe wakacje i też jechałem na 3310. Dałem w Czerwcu, odebrałem we Wrześniu :frowning: i jeszcze mi powiedzieli, że NyDyRyDy go zrobić, klapa totalna. Juz nigdy nie kupie Siemensa! !!