AHEAD Nero-odinstalowanie i problem

Odinstalowalam program Nero bo cos sie z nim stalo,nie moglam nic nagrac,brakowalo pliku pomocy,byc moze czesc zostala usunieta w czasie czyszczenia rejestru.W czasie szukania plikow w rejestrze(jv16 PowerTools) nazwy “Ahead” i "Nero"program znalazl ok 400 wpisow i usunelam je(sa w kopii)i teraz zastanawiam sie czy aby wszystkie dotyczyly tego programu?-czy nie usunelam czegos istotnego dla pracy systemu bo zastanawia mnie tak duza ilosc.Prosze o odp.gdyz chce na nowo zainstalowac program a nie wiem czy czasem nie musze przywrocic tej kopii.Bylo tego tak duzo,ze nie dalam rady wszystkiego przejrzec.

czy dzieje się coś niedobrego po zabiegu czyszczenia rejestru :?:

zainstaluj Nero od nowa i się przekonasz :?

Raczej nie będą potrzebne, spróbuj zainstalować bez przywracania tych skasowanych plików.

Zainstaluj i się przekonaj. :smiley:

Nic zlego sie na razie nie dzieje,tylko zastanawiam sie czy szukajac i wpisujac osobno “Nero” i Ahead" w Tools te wpisy dotyczyly tylko w/w programu czy jest jeszcze cos w kompie o takiej nazwie jak “Ahead”-jesli nic takiego nie ma to nie bede zawracac sobie glowy.

Nie. :smiley:

do calkowitego odinstalowania nero sluzy ich wlasny program o nazwie General-CleanTool

Ok,dziekuje za wyjasnienia.Zniknal wirtualny dysk ale jak rozumiem to wlasnie Nero go tworzy?mam jeszcze jedno pytanie odnosnie tego programu;ostatnio(moze dlatego,ze byl uszkodzony?)mialam ciagle info,ze “nagranie nie powiodlo sie,niewlasciwy dysk w stacji dyskow”,spalilam 5 plytek-czy nagrywajac mp3 musze je konwertowac czy wydaje mi sie,ze Nero sam to robi w ten sposob,ze mozna odtwarzac np. w wiezy?Nagrywalam z predkoscia 16,a w ogole jak ktos zna jakis link z tlumaczeniem odnosnie nagrywania tym programem to bede wdzieczna bo jestem "zielona"w tej materii.Dotad jakos mi sie to udawalo ale teraz zastanawiam sie czy trzeba dodatkowo zainstalowac jakis program(reasumujac:to jak zapisac na CD-R mp3 z muzyka z dysku)

Nero sam przekonwertuje, ale tylko wtedy, gdy zamiast nowej kompilacji ISO uruchomisz Nowy Audio CD i będzie wtedy OK.

Za to odpowiedzialny jest program Nero ImageDrive.