Akademia medyczna we Wrocławiu rejestracja problem

Mam wielki problem. Nie mogę się zarejestrować na stronie internetowej Akademii medycznej we Wrocławiu. strona: http://www.am.wroc.pl/ . klikam na rekrutacja-zapisy i czekam czekam i czekam. Nic mi się nie otwiera. Czy mógłby ktoś zobaczyć czy u niego coś się otwiera?? Bo nie wiem czy wina leży u mnie czy po ich stronie. Probowałem to otwierać na 2 kompach mozilla opera i ie6 ale na żadnej stronce nie chce wchodzić. Certyfikat akceptowałem instalowałem a przy ostatniej próbie odrzuciłem nawet. nic to nie dało. Może spróbować w nocy?? Jeśli ktoś wie o co chodzi to bardzo proszę o pomoc bo jutro się kończy rekrutacja internetowa a bardzo mi zależy. z góry dzięki.

Trochę to trwało, ale doszedłem do

Postąpiłeś zgodnie z instrukcjami ?

mnie sie otwiera tylko strona główna. gdy klikam na Rekrutacja zapisy stoi w miejscu (w mozilli) w operze praktycznie od razu wywala ze nie mozna nawiazac polaczenia z serwerem. na Twoje instrukcje też nie moge wejść. wyswietla mi sie na dole oczekiwanie na 156.17.100.189. może to być wina neostrady?? może powinienem spróbować jutro w kafejce??

Widocznie trzeba iść przez kolejne linki od strony głównej.

Długi czas oczekiwania na kolejne etepy sugeruje przeciążenie serwera

Spróbuj późną nocą

Juz sie praktycznie zarejstrowalem. Dzisiaj dziala prawie elegancko. poza jednym bledem. wyskakuje mi ze zly pesel wpisalem. A wpisywalem ze 3 razy na pewno dobrze. poza tym sprobowalem zobaczyc czy pesle osob z mojej rodziny wchodza i rowniez zle. Kolega nie ma takiego problemu. u niego pesel dobrzze chodzi. wiecie moze czym to jest spowodowane??

//edit:

kiedy wgralem serwer problem z peslem zniknal. na razie nie mam juz wiecej problemow. z gory dzieki za pomoc.