Akademia medyczna we Wrocławiu rejestracja problem

(Mateusz12g) #1

Mam wielki problem. Nie mogę się zarejestrować na stronie internetowej Akademii medycznej we Wrocławiu. strona: http://www.am.wroc.pl/ . klikam na rekrutacja-zapisy i czekam czekam i czekam. Nic mi się nie otwiera. Czy mógłby ktoś zobaczyć czy u niego coś się otwiera?? Bo nie wiem czy wina leży u mnie czy po ich stronie. Probowałem to otwierać na 2 kompach mozilla opera i ie6 ale na żadnej stronce nie chce wchodzić. Certyfikat akceptowałem instalowałem a przy ostatniej próbie odrzuciłem nawet. nic to nie dało. Może spróbować w nocy?? Jeśli ktoś wie o co chodzi to bardzo proszę o pomoc bo jutro się kończy rekrutacja internetowa a bardzo mi zależy. z góry dzięki.

(Asterisk) #2

Trochę to trwało, ale doszedłem do

Postąpiłeś zgodnie z instrukcjami ?

(Mateusz12g) #3

mnie sie otwiera tylko strona główna. gdy klikam na Rekrutacja zapisy stoi w miejscu (w mozilli) w operze praktycznie od razu wywala ze nie mozna nawiazac polaczenia z serwerem. na Twoje instrukcje też nie moge wejść. wyswietla mi sie na dole oczekiwanie na 156.17.100.189. może to być wina neostrady?? może powinienem spróbować jutro w kafejce??

(Asterisk) #4

Widocznie trzeba iść przez kolejne linki od strony głównej.

Długi czas oczekiwania na kolejne etepy sugeruje przeciążenie serwera

Spróbuj późną nocą

(Mateusz12g) #5

Juz sie praktycznie zarejstrowalem. Dzisiaj dziala prawie elegancko. poza jednym bledem. wyskakuje mi ze zly pesel wpisalem. A wpisywalem ze 3 razy na pewno dobrze. poza tym sprobowalem zobaczyc czy pesle osob z mojej rodziny wchodza i rowniez zle. Kolega nie ma takiego problemu. u niego pesel dobrzze chodzi. wiecie moze czym to jest spowodowane??

//edit:

kiedy wgralem serwer problem z peslem zniknal. na razie nie mam juz wiecej problemow. z gory dzieki za pomoc.