Akcelerator graficzny

Witam, nareszcie dorwałem upragnion om grę battlefield2, i zainstalowalem wszystko, oglądnęłem zwiastun gry który z nią sięznajduje i po zwiastunie gdy mam wejść już w menu, komp się wiesi, i zaraz po tym wyświetla się takie cóś screenshot0011kr.th.jpg

Nie wiem o co chodzi, czy karta mi nie wyrabia, stery nawalają?? :? Pomóżcie, bo nie mogę się doczekać kiedy w nią zagram (jeżeli wogóle zagram…) Specyfika kompa:

Typ procesora Intel Celeron 4A, 2400 MHz (24 x 100)

Karta grafiki ATI Radeon 9200 SE (RV280)

Monitor: Belinea 101925 19"

Pamięc ram: 512MB (2x256)

spróbuj ustawić w opcjach sterownika najniższą jakość u mnie na radku 9000pro chodzi

A gdzie to ustawic? :oops: :?

Powinna pójść na Twojej Karcie.

Masz directx 9.0 c ??

Odinstaluj i zainstaluj ponownie sterowniki do grafy, ewentualnie poszukaj innych.

też midopowidź klikasz prawym na pulpicie właściwości -ustawienia -zaawansowane -zakładka 3D-i przesuwasz suwak maksymalnie w lewo i już

Złączono Posta : 08.10.2005 (Sob) 16:11

ps jeżeli nie mas tych zakładek to musisz zainstalować sterowniki do grafiki jeszcze raz i w opcjach instakacji wybrać instalacje zaawansowaną dla użytkownika

Zmień stery, miałem to samo :smiley:

Miałem directx 9.0 c, ale zainstalowałem od nowa i… i włączyło się, ale tylko do menu i potem znowu stanęlo i wyskoczył powyższy komunikat… Po ponownym włączeniu gry było już znowu tak jak na początku. To co radził bopich też nic nie pomogło, zainstalowałem new stery, ale znowu to samo, możecie mi podać strone z sterami do mojej grafy, bo może złe ściągnęłem :? :frowning: Coś wątpe, żebym sobie w niązagrał :cry:

Złączono Posta : 08.10.2005 (Sob) 19:53

Któe z tych zainstalować?? https://support.ati.com/ics/support/def … lderID=293

http://www.ati.com

W lewym dolnym rogu masz zawsze najnowsza wersje sterownika .

tez mialem kiedys ta karte i byly z nia takie jaja :frowning: :frowning:

Wydaje mi sie ,ze niewyrabia …niestety … .

Ehh w taki mrazie zostaje mi kupno nowej :? Ale to nie teraz, bo portfel świeci pustką :frowning:

Ja mam tą samą i jade na Catalystach 4.9 i jest OK.

Ja zainstalowałem Catalysty 5.9 i nie jest ok :frowning: A wcześniej też miałem 4.9 i też nie było ok :shock:

Bażant a jakiej firmy masz karte ?

Moja stara jest firmy MSI … i bylo z nia sporo problemow…

używam catalystów ale Omega ver. 5.9 kr en ce karte 324/240 na pasywnym chłodzeniu w opcjach sterownika ustawiam j.w napisałem i w trakcie gry ilość klatek nie spada poniżej 30

Mój sprzęt to Athlon 1700XP, 512mb ram, Radeon 9000pro firmy His,

moze masz za dlugi czas reakcji monitora ja tez mialem kiedys taki problem z jedna z gier i zmienilem monitor na 4ms czas reakcji i wszystko jest ok popatrz jaki masz czas reakcji monitora

Oczas reakcji tu napewno nie chodzi, bo wynosi on 8ms, pełna nazwa karty to: C.P Technologies Inc. Radeon 9200SE, nie wiem czemu tak się dzieje? :frowning:

Stery uaktualnij lub sciagnij jakies “tuningowane” powinno byc ok, na moje oko to problemy w sterach masz

Wypróbowałem już wszystkie stery jakie są pod tą karte i gó*no!! :evil: