Akcelerator plików wznawiający pobieranie po zakończeniu

(K@mil) #1

Poszukuję akceleratora pobierania plików który wznawiałby to samo pobieranie po jego zakończeniu... czyli: coś się kończy pobierać a program pobieranie tego czegoś rozpoczyna ponownie.

(Sam Fisher) #2

flashget , wellget , dap :roll:

(K@mil) #3

Ale jesteś na 100% pewnien że jest “w nich” taka funkcja?

(Sam Fisher) #4

we flashget na 100 % :wink:

(Pixel) #5

Nie wiem tylko po co ci dodatkowe programy bo opera ma taka opcje wbudowana,kiedys probowalem tego flashgeta i pobiera tak samo jak opera(predkosc+wznawianie)

(K@mil) #6

A nie wiecie czy GetRight ma taką opcję bo jak patrzę na ostrzeżenie do FlashGeta to mi się odechciewa ściągać?

Złączono Posta : 18.03.2006 (Sob) 16:21

Ale nie każdy preferuje Operę czy chociażby jej używa…

(Pixel) #7

No to luknij moze tu- http://dmv.tigra-system.pl/index.php

(Jas Mo) #8

Ma

GetRight 5.2d

Najnowsza wersja znakomitej aplikacji, mająca już rzesze miłośników służąca do pobierania plików z Internetu. Cechuje ją bardzo prosta obsługa i zaawansowana automatyzacja działania. GetRight posiada wszystkie funkcje charakteryzujące najlepsze tego rodzaju programy. Wznawia zerwane połączenia, dzieli duże pliki aby ściągać ich części z różnych serwerów. GetRight współpracuje z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi: Internet Explorer, Opera, Mozilla, Netscape (Sylaba Komunikator). Ciekawą funkcją jest również timer, dzięki któremu można ustawić program tak aby po zakończeniu transmisji sam wyłączył komputer. Program pozwala na edytowanie skórek co dla estetów na pewno nie jest bez znaczenia.

(lazikar) #9

WellGet najlepszy i darmowy. :slight_smile:

(K@mil) #10

Ale nie chodzi mi o wznawianie zerwanego połączenia !!

(Monczkin) #11

K@mil nie bradzo rozumiem o co Ci chodzi. Z Twojego postu wynika, że -->

ściągasz np. dystrybucję Linuksa --> kończy ściągać --> zaczyna od nowa pobierać ten sam plik ??

(K@mil) #12

Dokładnie tak :slight_smile: W moim przypadku plik za każdym razem będzie miał jednak inną zawartość…

(Monczkin) #13

??

Możesz opisać co Ty chcesz zrobić - teraz nie czaję tego zupełnie.

Chcesz ciągnąć ten sam plik z inną zawartością ??

Poddaję się

(K@mil) #14

A czy to takie ważne co konkretnie chce robić? W poście z 16:33 sam dobrze napisałeś.

(Monczkin) #15

Wytłumacz mi jedno - jak Ty to widzisz ??

Ściągasz plik z jakiegoś serwera, wznawiasz jego pobieranie - tego samego pliku, o tej samej nazwie, o tej samej zawartości - i chcesz, żeby jego zawartość w cudowny sposób się zmieniła :o

Coś kombinujesz

(K@mil) #16

Ja nie chcę by się zmieniła… bo po co mam chcieć jeśli się zmienia i koniec.

(Szkudlarek) #17

to dlaczego go jeszcze nie ma w serwisie dobreprogramy.pl :wink:

moglby mi podac ktos do niego linka, bo bym sobie go wyprobowal ale nigdzie nie moge go znalezc :stuck_out_tongue:

szukalem w googlach tez :stuck_out_tongue:

(K@mil) #18

Widzę że nic z tego nie będzie więc proszę - oto link do przykładowego pliku (odświeżcie sobie a zawartość się zmieni) -> http://nazywo.tvn.pl/capture.jpg . Takie trudne do zrozumienia?

(Szkudlarek) #19

dziekuje WellGeta znalazlem bez problemu :D:D

Monczkin Tobie tez wielkie dzieki jestes taki… yhmmm zabawny ?:slight_smile:

(Monczkin) #20

Jak masz problem, względem mojej osoby, to od tego masz PW

I proszę usunąć linka z podpisu i to natychmiast - inaczej zostanie on wyłaczony całkowicie