Akcelerator pobierania dla Rapidshare

Potrzebuje program do pobierania plików z Rapishare dla konta premium gdyż takie posiadam. chciałbym pobierać przez dany program kilka rzeczy na raz.

proszę o propozycje programów mogą byc płatne i jak ustawić w nich żeby aromatycznie się logował do konta RS i pobierał wklejony link.

Polecam Free Download Managera (bo jest za darmo :slight_smile:

http://www.dobreprogramy.pl/Free-Downlo … 12555.html

Przy pierwszym dodawaniu linku z RS - gdy pojawi się okno ‘Dodaj pobieranie’ zaznacz opcję ‘Wymagana nazwa użytkownika i hasło’ po czy wpisz tam swój login i hasło z RS premium - po kliknięciu OK program zapyta czy to hasło zapamiętać - pozwól mu na to, a każde nastęne pobieranie będzie już bezstresowe :slight_smile:

Pamiętaj aby pobierać wiele plików na raz musisz skonfigurować opcje pobierania w Menu ‘Opcje / Ustawienia’ następnie z lewej strony ‘Pobieranie / Sieć’ i dalej już chyba sobie poradzisz :wink:

Pozdro!

zdecydowanie http://www.dobreprogramy.pl/JDownloader … 13327.html

prosty w obsłudze po polsku i bezpłatny :slight_smile:

Ja z kolei polecam FreeRapid Downloader:) http://wordrider.net/freerapid/ Program oczywiście zawiera język polski, obsługę innych serwisów oraz jest bardzo prosty w obsłudze.

a jak tu ustawić hasło login aby nie czekać ??

Także polecam FreeRapid Downloader fajny program :slight_smile:

tylko jak zarówno w FreeRapid Downloader jak i w JDowloader ustawić pobieranie??? bo nie umiem i udaje się mi tylko przez mozille tylko póki co…

JDownloader:

  1. konto premium:

Premium (na prawo od plik) -> ustawienia kont premium -> dodaj konto -> dalej sobie poradzisz

  1. dodawanie plików:

zakładka “zbieracz linków” -> dodaj adresy url -> w okienku wklejasz dowolną liczbę adresów -> dodaj wszystkie

Flashget+Flashgot (rozszerzenie do FF).

Zaznaczasz na Rapidshare: Settings | Direct downloads, requested files are saved without redirection via RapidShare | Save

Wtedy Flashget działa bez wpisywania loginów.

FreeRapid Downloader: Opcje -> Ustawienia… -> zaznaczasz i aktywujesz wtyczkę Rapidshare.com_premium -> opcje i podajesz swój login i hasło.