Akcelerator pobierania


(danyll) #1

Szukam akceleratora pobierania plików, żeby mało pamięci zajmował, pobierał pliki z dobreprogramy i serwisów np z megaupload czy rapidshare (po wyczekaniu czasu i kliknięciu download pobiera plik a nie samo index.* i download.*)[ostatecznie jakiś bardzo prosty do konfiguracji/ coś jak wtyczka DownloadAll w Firefoxie tyle że brakuje mi w niej tylko ograniczenia prędkości pobierania-ustawienia tej szybkości]]. I czy jest możliwość ustawienia prędkości pobierania i jej zmiany podczas pobierania pliku.

PS. Chyba najważniejsze, to żeby wznawiał utracone połączenia:) Thx:)


(Iliadin) #2

polecam Free Download Manager


(danyll) #3

Pobrałem i zainstalowałem już FDM ale jak np wchodzę na dp i chcę pobrać jakiś program to nie pobiera mi FDM tylko wyskakuje manager pobierania z mozilli. Zaznaczyłem w opcjach monitorowanie mozilli i schowka i nic. Jak to poprawić?


(Danielm86) #4

FDM jest wg mnie wolny. Pobiera wolniej nawet niż ten z Opery. Do maksymalnego zasysania polecam FreshDownload. Tak zasysa, że blokuje przeglądanie stron www ale mozna ustawić Cooperative Bandwitch i wtedy jest ok. Co do pobierania z Rapidshare. Musisz wykupic niestety abonament


(Chillout) #5

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... .11.0.1188

Rozszerzenie współpracujące z FF i Flashget: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/220

Moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie, wybierasz czym chcesz pobierać. Odznacz Flashgeta jako domyślnego menadżera plików i będziesz miał wybór przy pobieraniu.