Akcelerator ReadyBoost Usb-pendrive 2gb

Hej

Czy ktos ma jakies doswiadczenia z tym dodatkiem?

warto tego czegos uzywac pod Windowsem 7 Ultimate PL x64bit z 2gb pendrivem?

narazie nie zauwazylem jakiejkolwiek zmiany na lepsze, jedynie to to, ze w laptopie ciagle ten wcisniety pendrive przeszkadza.

a jakie sa Wasze opinie, sugestie, testy, porady

AMSRXR , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Lepszy jest eBoostr 4 beta szczególnie jeśli masz wolnego pendriva (bo to nic nie da wtedy) a eBoostr może użyć do tego pamięci RAM.

No tak, ale to bez sensu :wink: ReadyBoost zostało stworzone z myślą o komputerach z małą ilością RAMu, więc po co jeszcze zajmować ją wirtualnym dyskiem w pamięci?! Co do ReadyBoosta w Windows 7, to testuję tą funckję już od 3 miesięcy na starszym laptopie i efekty już widać (zauważyłem szybsze uruchamianie systemu o 13%, a same programy również szybciej startują - niewiele, ale zawsze).

Nie z małą, a po to by małe pakiety danych były szybciej sczytywane niż ma to miejsce z HDD. Bo głowica dysku porusza się o wiele wolniej niż następuje odczyt z pamięci flash/ram.

http://pl.wikipedia.org/wiki/ReadyBoost

http://en.wikipedia.org/wiki/ReadyBoost

do admina: nie mam polsich liter, wiec znakow diakrytycznych nie wyczaruje:( ale na PCecie za pare dni bede miec win 7 pl wiec poparwie ladnie

ale zezwalam kazdemu uzytkownikowi aby mogl to zrobic modyfikowac tak aby tresc nie zostala zmieniona.

ten eBoostr 3.0 build 498 widze ze jest bardziej dedykowany dla starszych systemow niz dla windowsa 7.

a kiedy zauwazyles poprawe? bo ja zainstalowalem to na laptopie i smiga od 2dni i …cos slepy chyba jestem, bo nic nie widze zadnej poprawy:P

moze po dwoch tygodniach?

ps. Ci admini sa zawsze tacy czepliwi? jestem tu od paru dni dopiero, i czepiaja sie o wszystko, a to ze zimno, a to ze snieg pada, a to ze znaki sa nie takie;(

hehe jak stare panny po 30:P

Regulamin – rzecz święta tak było od zawsze, a co do języku jest do zmienienia wymigujesz się.

Ja mówię o becie v4 od dawna już używam na MSI Wind U100 (podpis). I całkiem miło śmiga, dodatkowo ciągły upgrade licencji, a wszystko legalnie. Jak użyjesz z pamięcią RAM lub bardzo szybkiego pendriva odczyt >30 zapis ~15-30 to zauważysz.

ok znalazlem bete 4. nie zauwazylem(schowana byla)

to ja zainstaluje i potestuje dzieki czyli warto:)