Akceptacja tonerów przez hp psc i nowy monitor

Witam, mam 2 pytania :

  1. Czy jest jakaś możliwość aby drukarka hp psc 1510 za akceptowała tonery firmy active jet? , bo jak narazie to przyjmuje tylko orginalne.

  2. Jakiej marki byście polecili monitor lcd 19’ tak do około 700 zł ?

samsung z serii 9xx N np.ja jestem bardzo zadowolony ze swojego 19 calowego 920N

Ad.1 Nie toner ! Bo to drukarka atramentowa… :smiley: Opisz problem co się dzieje.

Ad.2 W zasadzie wg. mnie kupienie monitora z matrycą TN jest głupotą :frowning: Kolory w każdym rogu inne…w ogóle inne niż rzeczywistość. I kąty, ale jak się nie patrzy od dołu poniżej 10 stopni to średnio ważne. Ja zawsze polecam EIZO ktore sam mam 1931 SHB. Najpierw miałem NECA 20 WGX2 ale byl nierówno podświetlony. A szyba i biel waliła ostro po oczach. Potem był NEC Z SIPSEM 1970NX, ale smużył i był gorzej podświetlony od 20WGX. Potem był NEC z TN to w ogóle nie wiem co było. Obraz ziarnił przy przesuwaniu okien, kolory lipa i w ogóle. A potem był EIZO i ulga. Nie smuży…Biały to biały. Czarny to głeboki czarny. Świecące rogi ekranu to hm… co to było. W każdym rogu jest w 99% tak samo. A i można diode wylaczyć co przeszkadza w ogladaniu filmow np oczywiście w HD 720 i 1080:D

Problem z drukarką polega na tym że gdy w sadze pojemniki z tuszem firmy active jet to drukarka ich nie przyjmuje, cały czas miga sie kontrolka abym sprawdził pojemnik z tuszem, a gdy w sadze nawet pusty ale orginalny pojemnik to wszystko jest ok.