Akcja słońce oficjalnie przegrana?

Dziś znalazłem w necie akcje Słońce dla nas.

Gdy chcę wysłać ten link znajomemu on go nie dostanie!

zrobiłem prosty test z infobotem…

Czy to oznacza że już zablokowali tą stronke i że mają nas, użytkowników gdzieś?

Zapraszam do dyskusji…

GG blokuje niektóre treści wiadomości, wiadomości zawierające takie słowa po prostu nie dochodzą. O ile wiem, blokują oni linki typu tinyurl (ze względu na niebezpieczeństwo podesłania wirusa) oraz do komunikatorów alternatywnych (żeby pozbyć się konkurencji).

Akcja Słońce też jest “anty-GG”, dlatego też ją zablokowali.

to nie jest anty gg tylko niektórzy chcą pomóc tym biednym ludziom od gg…

Prawdopodobnie tym specom od GG się to po prostu nie spodobało, albo tylko raz na to spojrzeli i stwierdzili że to anty-gg (na pierwszy rzut oka tak to może wyglądać).

Małe sprostowanie: to nie jest akcja anty-gg, ale również nie jest to akcja promocyjna - jest to akcja, która ma zwrócić uwagę, że Oficjalny klient jest do bani, a testerzy przygotowali ponad 40 sugestii które uczyniłyby ten komunikator lepszym.

Co do linków: http://akcja-slonce.tk można wysyłać w wiadomościach do znajomych (we wczorajszym buildzie wprowadzono antyspam po stronie klienta, więc ten ktoś musi nas mieć na liście, najlepiej wyeksportowanej).

Sprawdzałem to i linki dochodzą, z resztą zawsze można link ustawić na opis albo użyć do tego usługi GGLive (chociaż do jednego się przyda).

Adres akcji jeśli zostanie zablokowany, to zostanie założony nowy, o czym poinformowani zostaną wszyscy na stronie głównej oraz na forum akcji… może nawet w Grupie na Naszej-Klasie, choć tam nie przewidziany jest żaden sukces…

a w ogóle to proponuję wykopać jak ktoś może (i chce oczywiście) http://www.wykop.pl/link/189106/nowe-gg … mment-this

Zobaczcie co znalazłem :slight_smile:

http://nasza-klasa.pl/profile/26257869

(nie moje konto)

według mnie gdyby Twórcy GG posłuchali naszych rad wyszedł by b. dobry komunikator :slight_smile:

Witam.

Moim zdaniem skoro ludzie tak narzekają, to dlaczego nie zmienią komunikatora na inny? AQQ, Tlen…? To by ich bardziej zabolalo niż akcje, wtedy by się zastanowili i doszli do wniosku ze coś nie tak skoro ludzie zmieniają komunikator.

Pozdrawiam.

Bo nie ma to sensu, wszyscy znajomi ciągle będą mieć GG.

ale skoro nie boli ich tylu użytkowników Tlena (a jest ich sporo) to raczej nic to nie da, poza tym wielu ludzi nawet nie wie o istnieniu alternatywy, a myślę że conajmniej połowa z nich by się nią nie umiała obsłużyć (inne nazewnictwo, inny program, inne funkcje…)

Macie rację panowie ciemny lud nie zna słów “alternatywa” zwłaszcza ktoś kto nie jest obeznany z komputerem, ja ostatnio też miałem tego typu przypadek: instalowałem koleżance system na nowym kompie i ona od razu nic tylko “zainstaluj mi GG” zaproponowałem jej alternatywny program dla GG: AQQ i ona na to odpowiedziała: że tego nie będzie używać ponieważ ona się nie nauczy a w GG jest wszystko pod nosem i tak samo było z przeglądarką nie dość że używała o zgrozo IE6, to na dodatek nie chciała się zgodzić na aktualizacje do nowszej wersji a o alternatywie w ogóle nie było mowy, na szczęście udało mi się ją przekonać do aktualizacji IE i używa ósmej wersji tej przeglądarki, teraz ma częściowo bezpieczniejszy system przynajmniej pod tym kątem… :wink:

Ty no franki czemu oni ci nobla nie dadzą to ja nie wiem , co nas interesuje twoja koleżanka i IE 6 ?

Racja ,gg 8 nie jest dobry i nie polecam , więcej miejsca na reklamy i zamula , ale gg7 może przejść .

A na forum jest paru specjalistów od AQQ którzy mówią jaki to piękny i tyle , komunikator powinien mieć tylko opcję wysyłania wiadomości i odbierania i może jakiś tam interfejs , jako że 90% używa gg to nie ma większego sensu przechodzić do niego .

A tak przy temacie , podajcie mi 5 powodów aby przejść na sieć / komunikator aqq , ale 5 powodów albo dla sieci albo dla komunikatora , nie razem