Akcje Microsoftu

(Kendens) #1

Witam, w jaki sposób mógłbym zakupić akcje Microsoftu? Posiadam kapitał 120 tys. zł. Czy da się to zrobić przez internet lub polskie biura maklerskie?

(Krzysiek21) #2

Raczej nie uda ci się,akcje sa notowane tylko na terenie USA,no chyba że jakies biuro maklerskie w polsce daje możliwosc inwestowania w akcje na terenie USA.ale musiałbyś poszukac,względnie popytac w biurach lub bankach.

(system) #3

Zgadzam się z poprzednikiem ponieważ akcje M$ są dostępne tylko w USA:)

Osobiście nie polecam takiego ruchu ponieważ akcje MS lecą na łeb na szyje:P

(Kendens) #4

Potem się dziwić, że w Ameryce tyle Milionerów. Moim celem jest zdobycie tego pierwszego miliona zł. Na polskiej giełdzie trudno to uzyskać bez niemałego ryzyka. Microsoft może niedługo bardzo dużo zyskać (Yahoo!). Dlatego chciałbym jak najszybciej wydać te 120 tys. zł na akcje MS, aby sprzedać je po kupnie Yahoo przez Microsoft. Zyski powinny sięgnąć tego miliona (oczywiście w pln).

P.S. O ile wiem to ma teraz passe 1,4% na dziś :stuck_out_tongue: Ale mówię, będzie jeszcze więcej. Szykuje się przełom. Będę myślał o zmianie obywatelstwa. Łatwa kasa nigdy nie jest zła. Taka okazja się nie powtórzy.

(kamil_w) #5

Osobiście inwestowałbym w paliwa napędowe i chińską miedź :wink: Może zysk nie tak gwałtwony, ale ceny miedzi i paliw stale rosną. Akcje również :smiley: