Aktualizacja Ad-Aware 1.06 - prośba o instrukcje

Witam,

Zainstalowałem starą dobrą wersję Ad-Aware - 1.06 SE Personal. Ze strony Lavasoftu pobrałem bazę sygnatur (plik ZIP). Problem w tym, że niestety nie wiem jak zainstalować te definicje. Podejrzewam, że trzeba podmienić pliki, ale po kilku minutach poszukiwań nadal nie mogę zlokalizować właściwego folderu. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

ta wersja jestjuż od dawna nie wspierana więc sobie ją daruj

Sprawa posunęła się nieco naprzód - znalazłem po prostu instrukcję w pliku pomocy. Pobrany uprzednio plik core.aawdef wypakowałem do folderu C:\Program Files\Lavasoft\Ad-Aware SE Personal. Uruchomiłem na nowo program. Niestety program jakby nie zauważył moich wysiłków :wink: W “Instalizations details” ciągle data syganatur z 2005 r., a poza tym wygląda mi na to, że plik z definicjami powinien nazywać się nie "core.aawdef " tylko “defs.ref”. (taka nazwa jest w “instalization details”, w pozycji “file location”. Chyba nie powinienem zmieniać nazwy pobranego pliku, prawda? Jeśli ktoś chciałby coś podpowiedzieć, będę wdzięczny.

Dodane 13.11.2010 (So) 20:36

OK, w ferworze walki nie zauważyłem komunikatu na stronie producenta o niedostarczaniu definicji dla starej wersji programu; byłem przekonany, że ręcznie można wprowadzić nowe sygnatury (tak było do kwietnia 2009 r.). Dziękuję, przepraszam