Aktualizacja avasta

(Przemek116) #1

Witam was, a więc mam avast 4.8 home edition, i przy włączeniu kompa wyskakuje mi czerwone okienko ze wystąpil błąd i nie chce sie zaktualizowac. Nie wiem o co w tym chodzi, gdzieś czytałem ze to coś o subskrypcji, ale czy moze mi ktoś to lepiej wytłumaczyć?

POMOCY :twisted:

(sdar) #2

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

Ponadto na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to

znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i

popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może zostać usunięty.

(Chillout) #3

bronek1 wpisujesz klucz w avast'a otrzymany mailem po rejestracji http://www.avast.com/eng/home-registration.php?lang=POL

(Slusarczyk) #4

Daj ręczna aktualizacje programu i po kłopocie na pasku masz ikone avasta kliknij prawym wybierz akyualizacje bazy lub całego programu i juz

(ThEnemy) #5

Mi też coś takiego wyskakuje czasem, ale po chwili wszystko jest ok i działa normalnie. Czy tobie, bronek1 w ogóle te aktualizacje nie działają, czy później też jest ok? Może to przez to, że na początku nie masz neta włączonego i nie może się zaktualizować :idea: .

(Przemek116) #6

chillout robiłem już tak ale to jak by wogóle nie działało. Mi to wychodzi przy włączeniu kompa i później się nie pokazuje. A klucz to już dawno wpisałem. Przed formatem kompa mi się tak nie dział używam awasta już od prawie 2 lat i nie miałem z nim problemu, tylko teraz jak wyszła ta nowa wersja chyba..

(Klossj23) #7

Chm...a jakiegoś firewalla czasem nie używacie ? Jak zaktualizowaliście Avasta do nowej wersji (plik wykonywalny, a nie bazę), to firewall tę zmianę wychwyci, niektóre informują o zmianie i pytają co zrobić, a inne milczą i blokują.

(Przemek116) #8

nie mam żadnego firewalla, używam tylko avasta. A i jak wchodze w panel sterowania-centrum zabezpieczeń, to tam pisze w ochronie przed wirusami ze jest nieaktualne..

W dniu 25.04.2008 , o godzinie 10:50 został dopisany post przez bronek1

teraz to w ogóle mi nie wychodzi te czerwone okno, ale nie chce się aktualizować....

w panelu sterowania nadal pisze że program jest nieaktualny:(

(Cosik Ktosik) #9

Ściągnij najnowszą wersję avasta ze strony producenta. Jeśli dobrze pamiętam, program ten przy instalacji pyta się, czy ma zaktualizować, czy zainstalować na nowo.

(Przemek116) #10

zrobiłem tak jak mówisz. Nic nie dało. A co to jest ta subskrypcja? bo w panelu sterowania pisze coś o subskrypcji że może być wyłączona..