Aktualizacja bez formatowania Vista -> 7

(Zulowski) #1

Witam, wykonywał ktoś aktualizację z Visty Enterprise (spolszczonej) na Windows 7 Professional (eng)?

Nigdy nie wykonywałem uaktualnień systemów ze stajni Microsoft, zawsze instalowalem na czysto, i nie wiem, czego się spodziewać.

(Klinge) #2

Dzisiaj niemecka spolszczona Viste Home Premium zaaktualizowałem do Seven Ultimate. Nie mam żadnych problemów, problemy moga być kosmetyczne bo nie mam ikonek ze starego paska szybk. uruchamiania. Poza tym zero problemów ze sterownikami, filmami, muzyką i ogolnym funkcjonowaniem. Przez pierwsze 3 razy system jakoś wolniej sie uruchamiał, teraz już w normie a wrecz szybciej niż moja poprzednia Vista. Ciesze sie i sobie kupie Sevena, bo przypadł mi do gustu. (teraz mam próbną od MS).

PS Jest kłopot jeden! --- nie działa Alcohol120% ani Daemon Tools. Coś nie tak ze sterem od Virtualnego dysku. Nie wiem skąd pobrać coś by działał mi wirtualny dysk w jakiś sposób.

(Zulowski) #3

Długo przebiegała instalacja?

(ani Alcohola ani Daemona nie używam)

EDIT :

Windows Vista™ Enterprise cannot be upgraded to Windows 7 Professional. You can choose to install a new copy of Windows 7 Professional instead, but this is different from an upgrade, and does not keep your files, settings, and programs. You’ll need to reinstall any programs using the original installation discs or files. To save your files before installing Windows, back them up to an external location such as a CD, DVD, or external hard drive. To install a new copy of Windows 7 Professional, click the Back button in the upper left-hand corner, and select “Custom (advanced)”.

No to poupgrejdowane ;p