Aktualizacja biosu do gigabyte ga-945gmz-s2

Mam płytę główną Gigabyte ga-945gzm-s2 rev.6.6 i wersję biosa F2(05/25/2007) i chcę owego biosa zakutualizować. Jak mam to zrobić najlepiej? Chciałam ściągnąć program GIGABYTE - @BIOS, ale nie mogę go znaleźć (strony podane we wszystkich linkach nie działają). Jak w takim bądź razie dobrze go zaktualizować?

http://www.gigabyte.com/support-downloa … .aspx?cg=2 - program jest na środku strony.

Po co chcesz aktualizować bios?

W czasie aktualizacji wyłącz wszystkie zbędne programy, czasami też zaleca się wyłączyć antywirusa i firewall i módl się aby prądu nie wyłączyli :wink:

Właściwie ja jako tako biosa nie chcę aktualizawać, ale właśnie wszechwiedzący kuzyn mi truje że mi komp czasami nawali bo mam biosa starego… to zaktualizuję, niech ma i się cieszy :wink: a zaszkodzić nie zaszkodzi :wink:

Nie mów hop.

Po co to robić jak nie ma takiej potrzeby , kuzyn pewnie powąchał trochę jakieś wiedzy komputerowej i cwaniakuje przy Tobie. Nie jego komputer , a jak się coś pochrzani to podwinie kite i zawinie się do domu , a Ty zostaniesz z uszkodzonym kompem.

Do tej płyty nie ma innego./nowego biosu!!

To pewnie sprawa śmieci w systemie i dlatego masz z nim problemy - dział bezpieczeństwo, log z OTL i posprzątasz.

PS. Zmień kuzyna :wink:

Nie aktualizuje, wylane mam ;]

On taki mądry a ja mu muszę nawet głupia karte graficzną wymienić bo on nie umie =D>