Aktualizacja do nowszej wersji

Witam! Mam Viste RC2 ale to już jest za stary bulid i chciał bym się dowiedzieć czy jest możliwość zrobienia aktualizacji do nowszego?

nie ma jeszcze nowszego systemu , to znaczy w sklepie go nie ma, a i rc2 nie zaktualizujesz do finalnej wersji … jak kupisz finalną wersję, będziesz musiał zformatować dysk

Nie no Aero, pewna grupka osób już ją ma. Mamy RTM na MSDN, Technet i betatesterzy techniczni ją także otrzymali :mrgreen:

tak, wiem o tym, ale przecież betatesterzy czy osoby z msdn nie będą pytały się o takie głupie żeczy na forum, więc sory , jeśli ktoś pyta się na forum, jak zainstalować viste final obok xpka, aby była możliwość wyboru systemu, to wybacz , ale to nie jest osoba która ma subskrypcję msdn, czy nie jest betatesterem … a już sporo osób na naszym forum się chwali że a finalne rtmy … i podejżewam że żadne z tych osób narazie oryginała nie ma :stuck_out_tongue:

widać po sposobie pisania posta na forum, jak również po tym z jakii problemami piszą ludzie którzy mają niby legala rtma, pytanie typu … po zainstalowaniu visty final(w poście jednego userra z forum brakło by oryginał bilgates edition :smiley: ) w xp nie działają mi dzwieki, wiem że to wina visty, ponieważ dużo razy instalowałem system, no i sam powiedz @Anathema czy osoba pisząca takiego posta jest testerem visty lub otrzymała vistę za pomocą msdn ?

Masz rację Aero :wink:

Jestem beta testerem ale nie dostalem e-maila o aktualizacji do wersji RTM!

a zgłosiłeś chociaż 1 błąd / bug ?

Windows Vista RTM za darmo - małe FAQ, bo sporo osób pyta:

  • dotyczy testerów technicznych (przez witrynę Connect)

  • nie dotyczy programu Customer Preview Program

  • minimum jeden raport o błędach wysłany przez Microsoft Beta Client

  • nie dotyczy raportów wysyłanych przez system (np. po krytycznym błędzie), bo te raporty są anonimowe i zbierane w innych celach

Jeśli ktoś spełnia te wymagania, a nie dostał emaila z linkiem do ankiety to na prywatnej grupie dyskusyjnej cafe jest wątek na ten temat, z kim się skontaktować.