Aktualizacja do windows vista

(Marcinejek) #1

Mam windows xp i chcialem go zaktualizowac do windows vista. Wkladam plytke (na uruchomionym XP) i gdy probuje otworzyc setup.exe to wyskakuje blad:

"F:\setup.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32" Co zrobic aby zaktuazlizowac bez utraty plikow ( badz zainstalowac windows vista na tej samej partycji co xp bez utraty plikow)

P.S. Mam zainstalowana gre na xp to na viscie tez bedzie dzialac?

(apanasiuk) #2

Gdy kupujemy grę to na pudełku widnieją informacje dotyczące wymagań sprzętowych i tam powinno być podane na jaki system pójdzie gra. z tego co mi wiadomo to najlepszy jest windows xp do gier. a jaka to gra?

(pysiu) #3

Teoretycznie powinna vista się uruchomić wyświetlając początkowe meni do wybory ale czy aby masz orginał ? a co do gier nie wszystkie działają pod vistą :slight_smile:

(Marcinejek) #4

kurde ale mi chodzi czy bede musial reinstalowac gre

(Semtex) #5

Jeżeli się nie mylę to tak,będziesz musiał ją przeinstalować,musisz system zbotować z płyty z Vistą,następnie wybierz opcję uaktualnij,Vista wykona nakładkę na XP,wszystkie pliki z XP będą w folderze "Windows Old",tam też będzie gra z instalatorem ale nie mogę powiedzieć czy stamtąd gra pójdzie bez problemu?!Reasumując,jeżeli nie spróbujesz to się nie dowiesz :wink: .