Aktualizacja Kaspersky Anti-Virus 6.0

Hej. Dziś zauważyłem że ten antywirus nie chce mi się automatycznie aktualizować pomimo że ma włączoną automatyczną aktualizację. Muszę robić to ręcznie. Wczoraj jeszcze się aktualizował automatycznie. Co mam zrobić aby tak było? Proszę was o pomoc :slight_smile: Pozdrawiam

Kaspersky mając ustawioną automatyczną aktualizację sprawdza czy są dostępne aktualizacje i jeżeli są to pobiera- nie ma- nic nie robi :slight_smile:

ech Jeżeli wczoraj aktualizował się automatycznie a nic w nim nie grzebałeś tzn., że wszytko działa. Kaspersky sam wyszukuje czy dostepne są nowe aktualizacje i je ściąga. Dlatego się nie martw. Najlepszym metodą sprawdzenia czy działają automatyczne aktualizacje jest zostawienie go w spokoju na jakieś dwa dni. Jeżeli coś będzie nie tak np. nie zostaną sciągnięte nowe bazy wirusów to program sam wyświetli stosowną informację o nieaktualnej bazie antywirusowej :smiley:

Dziwna sprawa jest z tą aktualizacją automatyczną. W pomocy technicznej Kasperskiego poradzili mi żebym ustawił aktualizacje na co 1 godzine. Teraz sprawdza co godzine i praktycznie co godzine są dostepne nowe sygnatury. Zmień na ustawienie co 1 godzine i bedziesz miał na bieżąco aktualne sugnatury

Zbyniek a jaką masz wersję Kasperskyego??