Aktualizacja oprogramowania do Cineo Eon

Czytałeś dołączoną do firmware instrukcję i zrobiłeś wszystko dokładnie, jak zalecają? U mnie aktualizacja przebiegła pomyślnie, ale chyba coś jest skopane w tym nowym firmware, bo urządzenie gorzej reaguje na wciskanie klawiszy i mam problemy z załączaniem, mimo, że bateria jest naładowana.

Chętnie pozostałbym przy starym firmware, mimo kilku fajnych funkcji w nowym, ale niestety, dowiedziałem się w serwisie, że downgrade nie jest możliwy.

Najlepiej pisz do ich serwisu:

pomoc@mmv.pl

Kontakt w miarę szybki i rzeczowy.

Wykonaj wszystkie kroki, jakie masz zapisane w instrukcji upgrade’u FR dołączonego do archiwum. U mnie update przeszedł bez najmniejszych problemów, odtwarzacz działa świetnie no i już nie słychać tego lekko denerwującego przebicia z ekranu (taki lekki pisk w tle). Jedyne co mnie lekko denerwuje w nowej wersji FR to to, że zaznaczony tekst jest wyświetlany czarną czcionką, co nie pasuje do żadnej tapety, bo albo jest ciężko zobaczyć co jest napisane na czarno, lub co jest napisane na biało, albo ogólnie ciężko jest cokolwiek rozczytać :frowning:

Z nowych funkcji podoba mi się możliwość wznowienia 3 ostatnio przerwanych utworów. Przydatne :slight_smile:

Tylko przy upgradzie nie zapomnij, że skasowane będą wszelkie dane jakie były na odtwarzaczu, więc zrób sobie jakiś backup (jeżeli trzymasz tam jakieś ważne pliki, albo filmy, które już z dysku wywaliłeś).