Aktualizacja speed toucha? (neostrada)

Witam jeszcze raz. Tym razem mam pytanie, na tej stronie http://www.download.net.pl/397/Thomson- … er-Update/

Jest aktualizacja do speed toucha. Więc pobrałem to, następnie wypakowałem i zainstalowałem, problem w tym że jak wchodze w menedżer urządzeń i własciwości speed toucha to wogóle nie widać zeby zaszła jakaś aktualizacja.

Poza tym pobrany plik update nosi nazwe: webUpgrade_Windows_USB_R3.0.1.5 widac tu wesję 3.0.1.5

Jednak po wypakowaniu jest plik SpeedTouchUSB-3.0.1.0.12.exe

Czyli tą wersję którą mam, czy tu nie zaszła pomyłka z tą niby aktualizacją?

Sprobuj ściągnąć stąd http://www.thomson.net/TMS/Minisites/BA … L%20Modems

Tam wybierz Residential Single User a następnie Select product i wybierz Thomson ST 330

moment, ten model jest inny niż ja mam ale speedtouch 330 sie zgadza. Tak ma być?

Myślę, iż najnowszy sterownik do ST330 będzie na stronie producenta.

Więc stamtąd ściągaj. Widze że jest ta aktualizacja ale nei ściągałem jej. Sprawdź

Tak ma być.

No ściągnełem już, te nowe są po polsku nawet 8) A czy stare stery do speedtoucha moga powodować resety?

Mogą… ale nie muszą. Czasem w nowszych jest wiele poprawione, ale czasem są bardziej spaprane.

Czasem jest tak a czasem jest tak. Nie ma zasady.

Z tego co wiem to starsze sterowniki nie powodowały resetów.

Jak też mam Speedtoch, lecz nie ściągałem aktualizacji. Co ona właściwie daje? Poza tym, że jest po Polsku?

Swoją drogą to ciekawe… :lol:

JackXP moze być poprawiona obsługa USB, mniejsze zwiechy czy przeciążenia.

Listy zmian nie znalazłem, ale ta aktualka wyszła dość dawno :mrgreen:

oh zwariuję… aktualizacja do speedtoucha nie działa! Odinstalowałem starego speedtoucha 330 i zainstalowałem tego nowego (zgodnie ze wskazówkami) i nie mogę sie połączyć. Powróciłem do starych sterów i działa .

W nowych sterach był kreator połączeń, wpisałem swe dane i już tu był błąd “kreator nie może połączyć się z internetem”, próbowałem tez poprzez “nowe połączenie” i tez sie nie łączy. Co jest grane?

Złączono Posta : 28.05.2007 (Pon) 13:52

Te stery co ja mam mają nazwę:

Złączono Posta : 29.05.2007 (Wto) 14:20

działa już wszystko dobrze, na szczęście