Aktualizacja Spybota


(cenart) #1

Dzień dobry!

Zainstalowałem sobie spybot search&destroy 1,4,podczas instalacji pobrałem aktualizacje i przeszedłem całą procedurę.Kiedy ponownie spróbowałem sprawdzić czy są dostępne jeszcze jakieś aktualizacje użyłem przyciskuw programie :Sprawdż aktualizację.Pokazuje mi jakieś aktualizacje ale kiedy je odznaczam do pobrania to mam komunikat:Cannot open AVI!

Co to oznacza i co to jest?Co z tym zrobić?Proszę o pomoc i wyjaśnienie jeśli to możliwe tego problemu.

Pozdrawiam!


(sdar) #2

:? Możesz zamieścić screena z tym komunikatem?


(fiesta) #3

I dlaczego je odznaczasz ??

Pobierz wszystkie i po sprawie 8)

Po zmianie jęzka interfrejsu na polski sprawdź ponownie czy dostępne są nowe aktualizacje.

W razie problemów z pobraniem zmień serwer aktualizacyjny.


(cenart) #4

Najpierw sorry że tak długo tu mnie nie było.....ale do rzeczy...żadne zmiany serwerów aktualizacyjnych ani przeistalowanie nie pomaga...nie wiem...może mam coś z kompem?pytałem już wielu osób ale nikt nie potrafi mi pomóc...cały czas mam ten komunikat: cannot open AVI....chyba go wywalę choć szkoda mi bo wiele dobrego słyszałem o tym programie.....może jednak znajdzie się jakaś rada na to....bardzo też chciałbym uzyskać poradę albo przepis na prawidłową konfigurację w trybie zaawansowanym albo wkazanie miejsca gdzie mogę takie info przeczytać....pozdrawiam wszystkich!...i jeszcze raz przepraszam że nie odzywałem się....poprostu mnie nie było.


(JARO 33) #5

A nie masz przypadkiem zainstalowanej nakładki "Windows Vista Pack 2.0".Zerknij tu:

http://forums.spybot.info/showthread.php?t=88


(cenart) #6

Witajcie!

Mam Windowsa XP Profesional SP2 i zainstalowałem sobie VISTA TRANSFORMATION PACK 3.0....połaziłem trochę po forum producenta Spybota....no ale nie znam niestety angielskiego więc niczego z tego nie wyczytałem....mam tylko takie przeczucie że to ta nakładka jest problemem....mam ochotę ją odinstalować ale słyszałem że i z tym są jakieś problemy....tak czy inaczej wciąż szukam pomocy aby ten problem zlikwidować...tj. z aktualizacją spybota.....Plissssss!szukam fachowca i w dodatku takiego co by co nieco objaśnił laikowi.

Pozdrawiam!

Złączono Posta : 06.02.2006 (Pon) 23:44

Panowie...problem rozwiązany!!!wiedzy nigdy za mało!....wywaliłem tą paczkę po kosultacji z kolegą kolegi który jest informatykiem....tą paczkę nazwał poprostu: "g....no dla dzieciaków lubiących kolorowe zabawki".Generalnie może ona powodować jakieś różne problemy i on nie jest zwolennikiem paczek w ogóle a już w szczególności takich....ta rzeczona ponoć nosi jakieś błędy i już...słowem albo xp albo vista i już!tak więc wywaliłem łącznie z wszelkimi kluczami i spybot chodzi jak marzenie, w tryb awaryjny mogę włazić kiedy tylko zapragnę(czego np. min. nie mogłem zrobić) i w ogóle wszelkie kłopoty zniknęły a ja teraz mam nauczkę że takie kolore zabawki to może i fajne są ale pożytek z nich średni i już...poza bajerem oczywiście.....wierzę chłopinie bo sytuacja wróciła do normy.

Pozdrawiam a innym radzę: dajcie sobie dziewczyny i chłopaki na wstrzymanie bo może być ok ale i równie dobrze nie....więc po co tak naprawdę ten bajer potrzebny?

Pozdrawiam.