Aktualizacja sterowników MOBO ASUS M2R32-MVP, jak?

Witam, obecnie posiadam sprzęt jak w podpisie (służy mi głównie do grania w nowe tytuły :wink: ), mam najnowsze stery do GPU; CCC 8.12 , a do mojej płyty głównej (ASUS M2R32-MVP) mam sterowniki referencyjne (z płytki z zestawu z MOBO). Zastanawiam się czy instalacja najnowszych sterów do płyty głównej przyniesie mi jakieś korzyści? Czy odczuje jakiś skok w wydajności systemu lub gier?

Druga kwestia, to jak to zrobić, skąd najnowsze stery pobrać i jak (krok po kroku) je zainstalować, żeby nic nie namieszać? W sprawie karty graficznej jest bardzo prosto, zciągam sterowniki i nie usuwając popszedniej wersji CCC nainstalowywuje je, a one same się aktualizują. Czy tak samo jest z MOBO? No i w końcu ostatnie pytanie, czy po instalacji sterów muszę usuwać i instalować od nowa jakieś aplikacje (gry etc.)?

Proszę o instrukcję i pozdrawiam! :slight_smile:

LInk http://support.asus.com/download/downlo … uage=pl-pl

Jakie stery pobrać? No i jak zainstalować, po prostu nainstalować?

Sprawdź które są nowsze.Pierwsze instalujesz do chipsetu,restart.Później obojętne które od dźwięku ,karty sieciowej,kolejność nie ma znaczenia.

do chipsetu w sterach po rozpakowaniu mam 3 foldery, takie http://s4.zapodaj.net/15679523.jpg.html w każdym jest setup. Który wybrać?