Aktualizacja sterowników

Witam,

 

dawno nie aktualizowałem sterowników. Ciężko mi aktualizować swój AMD Radeon niby mam najnowsze oprogramowanie a nie aktualizuje tego od roku wiec coś dziwnie to wygląda. Czy polecicie jakiś program który mi przeskanuje wszystkie podzespoły  procesor karty itp i sprawdzi czy akurat nie ma nowszych sterowników które przyspiesza działanie i wydajność ?

Cześć,

Jeżeli masz komputer stacjonarny polecam zajrzeć na stronę producenta płyty głównej i karty graficznej i sprawdzić czy są dostępne nowsze sterowniki.

Jeżeli posiadasz laptopa zajrzyj na stronę producenta danego urządzenia.

Będziesz miał wówczas pewność, że tak pobrane sterowniki będą “optymalnie” dobrane do danego sprzętu.

a co sądzicie o programie Drvier Toolkit? zainstalowawszy i szybko mi przeszukał całego kompa tylko nie wiem czy instalować nowsze wersje które znalazl

Cześć,

Jeżeli chcesz - instaluj ale na własne ryzyko. Ja tego typu automaty do pobierania sterowników omijam szerokim łukiem.

To co już rgabrysiak powiedział 

 

plus: dodaj to, że są sprzęty sypiące się po aktualizacjach sterowników, oprogramowania itp.

Wiele razy zdarzało mi się reinstalować w ramach serwisu to co klient miał na płycie od karty - jeżeli działa, nie kombinuj.