Aktualizacja Visty vLite'm

Czy za pomocą programu vLite zintegruję aktualizacje dla Visty? Wiem że Service Packa się nie da, tylko nie wiem co z aktualizacjami.

Wszytskie aktualizacje z rozszerzeniem .msu bez problemu powinienes dodac, to samo z Internet Explorerem i Service Packiem. Kto powiedzial ci ze tego ostatniego sie nie da?

Na http://www.techit.pl/Artykuly/View.aspx … dows+vista jest opis jak zintegrować SP1 z Vistą.

A po co się męczyć dziwnymi sposobami jak można to zrobić w łatwy sposób w vLite.

Poczytaj.

Niestety czekałem 1,5h i nie zintegrował się SP1.

A dokładniej co się stało,jakiś komunikat się pojawił,czy po prostu wyłączyłeś program po 1,5h?Integracja SP1 z płytą Visty trwa bardzo długo nawet dłużej niż Ty czekałeś.W XP trwa to w zaledwie parę minut,nawet krócej.

Po półtorej godziny wyskoczył nad paskiem postępu integracji komunikat że integracja nieudana i że nie zapisano zmian.

Spróbuj Vista Update Integrator.

A gdybym ściągnął skądś Vistę SP1 i podał przy instalacji swój klucz to byłoby to zgodnie z prawem (umowami)?

Pewnie nie. Ale prawdę mówiąc, jeśli masz naklejkę na obudowie to kogo obchodzi i kto sprawdzi z czego tak na prawdę zainstalowałeś system? Jedyna trudność to znalezienie “czystego” obrazu bez cracków, o angielska wersje stosunkowo łatwo, z polska już gorzej ale też da się zrobić.

No właśnie też się obawiam że taka Vista ściągnięta z rapidshare to nie będzie taka czysta.

Wiem, bo chciałem ściągnąć Vistę x64, żeby sprawdzić czy pójdzie na moim kompie i od razu była scrackowana.