Aktualizacja Xp do Visty prośba o rade

Witam

mam kupionego laptopa z wbudowanym systemem windows xp mce 2005

w wersji angielskiej,komputer kupiony w usa.Mam opcje darmowego zaktualnienia do Visty premium.

Zarejestrowałem sie na tej stronie

https://upgradeweb.moduslink.com/Vista/ … i54xurj545/GlobalLandingPage.aspx?oem=HP&Lang=

podałem co trzeba i wybrałem 1 z dwuch form płatności tz.przelew elektroniczny

dostałem maila z potwierdzeniem złozenia zamówienia i w nim bylo takie stwierdzenie:

…Zamówienie podlega potwierdzeniu kartą kredytową oraz certyfikatem autentyczności (COA) komputera. Aktualizacja może być zainstalowana wyłącznie na tym komputerze…

skad mam im wytrzasnąć karte kredytowa???

oraz inne ważne pytanie dotyczące tej kwestji:

…Zamówienie nie będzie zrealizowane dopóki nie otrzymamy (pocztą, faksem, pocztą e-mail) dokumentu potwierdzającego zakup uprawnionego komputera oraz numeru potwierdzenia znajdującego się na tej stronie, przesłanego na poniższy adres lub numer faksu…

fakture potwierdzajaca zakup kompa ma moj kuzyn w USa,moze zrobic jej skan i wyslac pod adres do nich???a nawet do mnie a ja wysle go do nich???

skąd wziasc nr do obslugi klijenta hp Polska ??? nie moge go znalesc

pomocy

Hejka! Tu jest link gdzie mozesz pogadac z gosciem na czacie i inne dane do kontaktu z hp http://welcome.hp.com/country/pl/pl/contact_us.html Pozdro

HP polska to niepoważna instytucja,pani z czatu nie mogła mi pomoc bo to nie jej dzialka i podała mi nr do obslugi

w obsłudze powiedzieli mi że akurat model 6110us nie jest objety przez nich i tyle,a jak mam zaktualizowac xp do cholernej visty to oni nie maja zelonego pojecia matko boska

wojownik na forum używamy polskich znaków - POPRAW posty!

Ja miałem dokładnie ten sam problem ze sterownikami pod windows vista do mojej drukarki Lexmark , ta firma jest także nie poważna, nikt nie umie pomuc nawet w przypadku wystąpienia znacznego problemu na windows xp :confused:

dobra zadzwoniłem do bok ms,panienka powiedziała mi że wystarczy jak wysle pod adres podany w emailu fakture i tyle, pozdro