Aktualizacja xp do visty


(Kidler) #1

Witam. 28 października 2006 roku zakupiłem w sklepie komputerowym MGD System(w Radomiu) komputer wraz z XP professional builder. Jak 2yczytałem w internecie jest możliwość aktualizacji za darmo do visty bussines. Jak zamówić płytę aktualizacyjną? Z góry dzięki za odp.


(M Pk) #2

Podobno mozna :smiley: ale musisz czekac do oficialnej premiery visty.W tedy wielki M$ :stuck_out_tongue: da taka mozliwosc, i poinformuje dokladnie jak to zrobic


(Kidler) #3

aha, bo na stronie microsoftu są już jakieś rejestracje coś, ale nie wiem za bardzo co zrobić, ale jak mówisz że mam czekać to poczekam


(Docent) #4

Trzeba czekać, szczegóły tutaj: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=5324


(Kidler) #5

na stronach microsoftu znalazłem taki kupon http://download.microsoft.com/download/ ... poland.pdf oraz taką stronę https://upgradeweb.moduslink.com/Vista/ ... ihlwibowrj/GlobalLandingPage.aspx?oem=&Lang= . Spróbowałem wypełnić dane na tej stronie ale nie wiem jaki jest producent mojego kompa. Na obudowie mam znaczek Intel, natomiast na pudełku po jednostce centralnej ibox .


(Cacadooo) #6

TO nie ten kupon. Ten dotyczy gwarancji technologi xp i odnosi sie do wersji BOX windowsa XP. Ciebie interesuje wersja Express Upgrade a kupon powinienes otrzymac wraz z zestawem komputerowym i płytą Win XP i to producent okresla nazwe zestawu a więc w tym przypadku sklep jesli to Oni składali Ci kompa.