Aktualizacje dla Kaspersky Internet Seciurity 2012

Witam!

Mam problem z aktualizacjami dla Kaspersky Internet Seciurity 2012. Wcześniej pobierały się bez problemu, a teraz nawet jak ręcznie uruchomię aktualizację i pobierze w 100% to nadal wyświetla komunikat “Brak aktalnych baz danych”. Sprawdzałam i próbowałam juz chyba wszystkiego i nic aktualizacje się nadal nie pobireają. Sprawdzałam swego kompa, połączenia z netem i wszystko ok, szukałam rozwiązań w “Bazie wiedzy” na www.kaspersky.pl i nic nie pomogło. Pisałam też do Pomocy technicznej i jakoś się nie odzywają. Mam KISa dopiero 1 miesiąc z licencją na 3 a tu tak fiksuje. Może coś poradzicie bo nie wiem co robić?

Pozdrawiam!

SPRÓBUJ PONOWNEJ INSTALACJI KIS-a ,to powinno pomóc .

Jeśli masz orginalnego to wal do pomocy technicznej. JA do nich zgłaszałem kilka problemów i wszystkie następnego dnia były rozwiązane tak więc albo poczekaj jeszcze albo dzwoń na infolinie.

Mi też się nie aktualizowało.Postanowiłem odinstalować Kasperskiego.Zainstalowalem na dwa dni inny program.Dziś ponownie zainstalowałem Kis.Jak na razie wszystko wróciło do normy.

Ja mam wersję komercyjną programu z licencją na 3 miesiące co była dołączona do “Rzeczpospolitehj” we wrześniu. Czy nie będę miała problemów gdy odinstaluję i ponownie zainstaluję program, jak radzicie? Bo oczywiście mam kod aktywacyjny i przydzielony nr licencji

Możesz ponownie użyć tego samego kodu aktywacyjnego. Ten kod z Rzeczpospolitej jest ważny do końca tego roku.

Dzięki za wszystkie informacje i dobre rady :slight_smile: Skoro piszecie, że dobrze jest odinstalować i ponownie zainstalowac program z użyciem tego samego kodu aktywacyjnego to może rzeczywiście spróbuję. Jakbym miała jeszcze jakieś problemy w tym temacie to dam znać :slight_smile: