Aktualizacje dla Kaspersky Internet Seciurity 2012

(Orianka) #1

Witam!

Mam problem z aktualizacjami dla Kaspersky Internet Seciurity 2012. Wcześniej pobierały się bez problemu, a teraz nawet jak ręcznie uruchomię aktualizację i pobierze w 100% to nadal wyświetla komunikat "Brak aktalnych baz danych". Sprawdzałam i próbowałam juz chyba wszystkiego i nic aktualizacje się nadal nie pobireają. Sprawdzałam swego kompa, połączenia z netem i wszystko ok, szukałam rozwiązań w "Bazie wiedzy" na www.kaspersky.pl i nic nie pomogło. Pisałam też do Pomocy technicznej i jakoś się nie odzywają. Mam KISa dopiero 1 miesiąc z licencją na 3 a tu tak fiksuje. Może coś poradzicie bo nie wiem co robić?

Pozdrawiam!

(tylko) #2

SPRÓBUJ PONOWNEJ INSTALACJI KIS-a ,to powinno pomóc .

(Sokar11) #3

Jeśli masz orginalnego to wal do pomocy technicznej. JA do nich zgłaszałem kilka problemów i wszystkie następnego dnia były rozwiązane tak więc albo poczekaj jeszcze albo dzwoń na infolinie.

(Krzysztof 259) #4

Mi też się nie aktualizowało.Postanowiłem odinstalować Kasperskiego.Zainstalowalem na dwa dni inny program.Dziś ponownie zainstalowałem Kis.Jak na razie wszystko wróciło do normy.

(Orianka) #5

Ja mam wersję komercyjną programu z licencją na 3 miesiące co była dołączona do "Rzeczpospolitehj" we wrześniu. Czy nie będę miała problemów gdy odinstaluję i ponownie zainstaluję program, jak radzicie? Bo oczywiście mam kod aktywacyjny i przydzielony nr licencji

(Krzysztof 259) #6

Możesz ponownie użyć tego samego kodu aktywacyjnego. Ten kod z Rzeczpospolitej jest ważny do końca tego roku.

(Orianka) #7

Dzięki za wszystkie informacje i dobre rady :slight_smile: Skoro piszecie, że dobrze jest odinstalować i ponownie zainstalowac program z użyciem tego samego kodu aktywacyjnego to może rzeczywiście spróbuję. Jakbym miała jeszcze jakieś problemy w tym temacie to dam znać :slight_smile: