Aktualizacje dla Windows Vista, które instalować?

Witam.

Pytanie, jak to jest z aktualizacjami Windows? Czy wystarczy zainstalować tylko te Najważniejsze (Important) do poprawnego i bezpiecznego działania systemu? Czy jednak instalować wszystko? Zalecane (Recommended) i Opcjonalne (Optional). Czemu pytam? Bo jestem po świeżutkiej instalacji systemu (Vista Home Premium) i zastanawiam się czy warto zaśmiecać dysk wszystkim co mi “podrzuci” Microsoft, czy jednak ograniczyć się do minimalizacji aktualizacji i instalować tylko te z adnotacją Najważniejsze.

Co wy o tym myślicie? Proszę o odpowiedź tylko osoby obeznane w temacie.

PS. Wszyscy wiemy że Microsoft lubi zaskoczyć, więc mam jeszcze jedno pytanie, czy przypadkiem gdzieś tam w tych opcjonalnych czy zalecanych aktualizacjach, nie będzie się czaiło coś… co po wyłączeniu tych dwóch typów aktualizacji, zablokuje mi ściągnięcie SP1 do Visty. Wole zapytać, bo jednak Ci z Microsoftu mają ułańską fantazje i czasem nas do czegoś przymuszają. Jak np. do IE :slight_smile:

OK. No to czekam na info. Pozdrawiam.

Najlepiej to wszystkie instalować, tylko czytaj co zaznaczasz, bo tam są aktualizacje do programów, których być może w ogóle nie używasz to po co je ściągać.

Dzięki za info. Pozdrawiam