Aktualizacje do Windy XP

Zauważyłem że od pewnego czasu wogole nie pobierają mi się aktualizacje automatyczne.

Czy muszę zacząc pobierać aktualizacje ze strony? Nigdy tego nie robiłem zawsze mi się ściągały automatycznie. Jak to zrobić ? :D:D

A sprawdz czy masz włączoną usługe Aktualizacje Automatyczne

Panel sterowania\Narzędzia administracyjne\usługi

Albo może poprostu masz już wszystkie aktualizacje i nie ma co ci aktualizować narazie

wchodzisz na strone Mikrosoftu i dajesz na wyszukiwanie system przeszuka i porówna z istniejącymi w komputerze i sciągnie lub nie sprawa zainstalowania zależy od ciebie czy zainstalujesz czy nie

w ustawieniach automatyczne aktualizacje zaznacz sobie także godzine o której ma ci sprawdzać aktualizacje, zreszta narazie jest jeszcze jedna poprawkja dostępna tylko dla ms outllok 2003 poprawka dot, filtra antyspamowego, lepiej jednak wejść na win update, teraz przez automatyczne aktualizacje będzie ci pobierało tylko poprawki krytyczne , nie pobieze zadnych innych poprawek, a to dlatego że musisz przejśc test walidacji zeby pobrac inne aktualizacje i wszytskie inne aktualki znajdziesz tylko na win update, automat ściagac ci tylko dalej bedzie ale same krytyczne poprawki,dlatego konieczna jest coemiesieczna wizyta na winupdate