Aktualizacje Windowsa nie mogą sie zainstalować

Witam ponownie po długiej przerwie,

Mam problem z instalacja aktualizacji Windowsa z Windows Update!

Postawiłem świeży system na laptopie z ukrytej partycji (oczywiście legalny - preinstaled/preload)! Windows XP SP2 HE - wszystko OK!

Potem pobrałem poprawkę SP3 i zainstalowałem go automatycznie! - wszystko OK!

Następnie pobrałem kolejne poprawki po restarcie, w tym: IE 7, WMP 11, poprawki do .Net Framework 1.1 i 2.0 i inne poprawki i zainstalowałem je automatycznie! - wszystko OK!

Po restarcie pobrałem kolejne poprawki tj. resztę co pozostała tj. aktualizacje do IE7 w tym zabezpieczeń, WMP 11, aktualizacje zabezpieczeń dla systemu Windows (ale właściwie wszystkie które są pobrane i gotowe do instalacji dotyczą tylko tego co wymieniłem), ale niestety poprawki NIE chcą się już zainstalować!? Są pobrane ale w momencie gdy próbują się zainstalować wyskakuje komunikat w oknie instalacji (aktualizacji): Następujące aktualizacje nie zostały zainstalowane: i cała lista niezainstalowanyc aktualizacji!

Nie mam zainstalowanego jeszcze żadne pakietu Internet Security, wyłączony firewall systemowy itd (nie ma takiego oprogramowania), więc to ich nie blokuje! Sądzę że blokuje je któraś z wcześniej zainstalowanych poprawek (wiem że kiedyś taka wyszła) ale nie wiem która i co zrobić!?

Proszę o poradę …

Poczytaj: viewtopic.php?f=7&t=243197