Aktualny/nieaktualny BitDefender


(Gumcok) #1

Zainstalowałem sobie BitDefender 8 Professional Plus po czym standardowo zrobiłem aktualizacje. Jakie było moje zdziwienie gdy w trayu pokazała się czerwona ikonka tarczy z alertem Windowsa. System zabezpieczeń pokazuje że BitDefender jest nieaktualny :-x Co zrobic żeby naprawić ten problem? Bo teraz już nie wiem czy antyvir jest aktualny czy nie...


(Duch) #2

dziwne... mój kuzyn ma BD i trochę problemów z aktualizacją bywa :roll: ale takiego problemu jeszcze nie spotkałem :smiley:

próbowałeś ponownie zaktualizować (ręcznie) :roll:


(Gumcok) #3

Próbowałem chyba wszystkiego włącznie z reinstalacją i bezwolnym uderzaniem pięścią w monitor i groźbami pod adresem Microsoftu :smiley: Niestety nic to nie dało. Jak się wkurzę to strzelę formata i zobaczymy kto jest twardszy :slight_smile:


(Duch) #4

spokojnie... zaktualizowałeś program i Windows wywala komunikat, że program jest niezaktualizowany, tak :?:

:idea: może potrzeba restartu po aktualizacji :roll:

:idea: spróbuj ewentualnie zmienić serwer aktualizacji na:

http://upgrade 1.bitdefender.com

http://upgrade 2.bitdefender.com

http://upgrade 3.bitdefender.com

:slight_smile:


(Gumcok) #5

Dokładnie-mam SP2 więc w Centrum Zabezpieczeń pisze że program BitDefender raportuje że może być nieaktualny. BitDefender sam się zrestartował po aktualizacji na wszelki wypadek zrestartowałem kompa też nie pomogło. Właśnie ściągnąłem aktualizacje z wszystkich serwerów i też nic :?


(fiesta) #6

Co wcale nie oznacza że jest. Sprawdź datę aktualizacji bazy wirusów w Bitdefenderze jeżeli jest aktualna to wszystko jest w największym porządku.


(Gumcok) #7

Aktualizacje mam sprzed 20 minut jednak niepokoi mnie ta ikona w trayu i komunikat w centrum zabezpieczeń. Pisze tam że wszystkie 3 części(zapora aktualizacje i antyvir) powinny być zielone czyli włączone. Natomiast ochrona antywirusowa jest na brązowo czyli coś jest nie tak. Olać to i się nie przejmować czy jednak dalej kombinować?


(Duch) #8

zrobić jak napisał fiesta :slight_smile:

daj jeszcze raz aktualizację i zobaczysz czy będzie coś dostępne - jeżeli będzie komunikat niedostępne aktualizacje to znaczy, że wina leży po stronie Windowsa


(Gumcok) #9

Sprawdziłem i w takim wypadku wina windy :slight_smile: No trudno będę musiał przeboleć te alerty windowsa :slight_smile:


(Pzontek) #10

Zawsze możesz je zablokować programem Xp AntySpy:

http://www.majorgeeks.com/download2062.html


(Gumcok) #11

Dzieki nie omieszkam użyć. Co najdziwniejsze wersja standard BitDefendera działa bez zarzutu :?